Inteligence podle znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jak je na tom to vaše

Fotografie: Freepik

Inteligence je často definovaná jako schopnost dobře rozumět. Málokdo ví, že každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní formu inteligence.

Inteligence má podle psychologů mnoho podob. Každý má schopnost rozvíjet různé druhy inteligence během dětství a dokonce i v dospělosti. Existuje osm druhů inteligence. Jde o logicko-matematickou, jazykovou, osobní, interpersonální, kinestetickou tělesnou, hudební, naturalistickou a existenciální nebo duchovní inteligenci.

Fotografie: Freepik

Které znamení je podle astrologů nejchytřejší?

Podle astrologů jsou nejchytřejším znamením zvěrokruhu Střelci. Střelec je od povahy zvědavý a neustále hledá dobrodružství a znalosti. Ví, jak si užívat života, a jeho potěšení a štěstí ho doprovází ve všech oblastech. Střelce nejvíce charakterizuje jeho představivost a kreativní stránky. Může být géniem v jakékoli oblasti. Kromě své matematické inteligence je schopný vzít v úvahu a řešit i další důležitější problémy.

Fotografie: Unsplash

Střelec je proto obdařený existenciální inteligencí a často si klade otázky o smyslu života. A co ostatní znamení? Společně se střelcem mají Beran a Lev kinestetickou a intuitivní inteligenci. Nebojí se rizika a využívají všechny příležitosti. Znamení Země, tedy Býk, Panna a Kozoroh, jsou obdařené jazykovou, intrapersonální, hudební, praktickou a také kinestetickou inteligencí. Kombinují krásu a krásnou mysl a jsou citliví na životní prostředí a jeho vývoj.

Vzdušná a vodní znamení mají své přednosti

Blížence, Váhy a Vodnáře definuje socializace. Tato vzdušné znamení vybavené analytickou a mezilidskou inteligencí upřednostňují myšlenky před emocemi. Blíženci mají komunikační dovednosti a mají také velmi dobrou jazykovou inteligenci. Upoutají pozornost svým humorem, originálním nápadem a intelektuální schopností. Vzdušná znamení tak lépe než ostatní znamení zvěrokruhu rozumí literatuře a jazykové asimilaci.

Fotografie: Freepik

Rak, Štír a Ryby mají odlišné emoční vnímání od ostatních. Jsou skvěle spojeni se svými blízkými a dokážou se vcítit do emocí ostatních. Jsou obdařeni mezilidskou inteligencí. Jde o citlivé osoby. Navíc jsou vždycky motivování k poznávání nových lidí. Často tak rozšiřují okruh svých přátel. Ryby jsou navíc vybavené prostorovou vizuální inteligencí, a mohou tak instinktivně detekovat osobnost jedince.

Zdroj: Reader’s Digest

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]