Žena byla svědkem smutné situace, kdy otec neměl na zaplacení potravin v obchodě. V mžiku se rozhodla zakročit

Fotografie: Depositphotos

Svět v současné době čelí mnoha výzvám. Mnoho lidí se potýká s problémy a je důležitější než kdy jindy, abychom využili příležitosti a vzájemně si pomohli.

Toto je případ ženy, která slyšela hlas, který jí říkal, aby pomohla cizímu člověku v nouzi a nakonec si uvědomila, že vše není bezdůvodné. Sára Flemingová vede blog „Pacis in the Gutter“, kde sdílí příběhy o víře. Považuje se za „Ježíšovu dívku“ a miluje pravdivé příběhy, ve kterých nějakým způsobem figurují boží zázraky.

Stalo se jí něco zázračného

V listopadu 2020, asi dva týdny před Dnem díkůvzdání, byla Sára kolem 22. hodiny v obchodě s potravinami a postavila se za muže ve frontě u pokladny. Muž se snažil zaplatit za potraviny, ale jeho karta byla stále odmítána. Stále vracel produkty, aby snížil účet, ale když se pokusil zaplatit znovu, jeho karta byla vždy odmítnuta. To je trapná situace pro každého, a nejhorší na tom je, že měl s sebou dvě své děti, které se očividně styděly. Sára sledovala, jak se scéna odehrává, a muže se jí zželelo.

Fotografie: Freepik

Pokladní dala pod pult plechovky tuňáka, krabice těstovin, banány a jablka, na které muž už neměl peníze. I tak bylo v jeho nákupním vozíku jen to nezbytně nutné zboží, žádné nepotřebné hlouposti. Sáru zajímalo, zda se jedná o svobodného otce, a jelikož neviděla snubní prstýnek, pomyslela si, že je to tak. Cizímu muži bylo z celé situace zjevně nepříjemně.

Najednou Sára ucítila potřebu neznámému muži pomoci a zaplatit za něj jeho nákup. Viděla, jak je muž nešťastný, ale ve chvíli, kdy pokladní řekla, že za něj nákup v hodnotě 94,10 dolarů zaplatí, muž se na Sáru s otevřenou čelistí nechápavě podíval. Trval na tom, že si nákup zaplatí alespoň do té výše, na kterou má finanční prostředky, ale Sára odmítla.

Fotografie: Freepik

Muž ztratil řeč a rozplakal se. Poděkoval jí a potvrdil, že je svobodný otec, a že je to pro něj někdy vše finančně náročné. Přišel o svou ženu, děti o milovanou mámu a on musel zůstat s dětmi doma a o vše se starat sám. Sára muže objala, poté objala také jeho dceru a syna a když se vrátila ke svému autu, sama se rozplakala.

O několik měsíců později dostala znamení

V únoru byla Sára na mši a úžasnou náhodou se podívala doleva a uviděla onoho cizího muže i jeho dvě děti. Uvědomila si, že chodí do stejného kostela. Sára považuje celou situaci za boží znamení. Muži se nezmínila, do jaké církve chodí. Sára se domnívá, že Bůh muže do kostela přivedl poté, co dal Sáře znamení, aby mu pomohla s potravinami. V takových chvílích bychom se všichni měli řídit hlasem ve své hlavě a snažit se pomáhat druhým, když můžeme – nikdy nevíte, jak moc je cizí člověk opravdu v nouzi.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]