Svět paranormálních jevů většina lidí považuje za vymyšlený. Udělejte si vlastní obrázek

Fotografie: Depositphotos

Věříte na paranormální jevy? Každý z nás si pravděpodobně pamatuje z dětství momenty, kdy jsme se uprostřed noci probudili strachy a byli jsme přesvědčeni, že máme ve skříni strašidlo, někdo se hýbe za závěsy, nebo máme pod postelí bubáka.

Tyto naše představy většinou odehnali naši rodiče, kteří ihned přispěchali na pomoc, aby nás utišili a ujistili, že je vše v pořádku. Bohužel tyto situace nejsou u některých lidí vzácné ani v dospělosti. Jedná se také je o příliš bujnou fantazii? Ale co když ne?

Fotografie: Freepik

Co může za neklidný spánek

Tato žena měla po dlouhou dobu potíže se spánkem. V noci nedokázala usnout, neustále se budila, byla neklidná a jednoduše se během spánku nikdy necítila komfortně a v pohodě. Měla podivné tušení, že se kolem ní děje něco velmi zvláštního a že se jedná o jakési nadpozemské síly.

Když se se svými obavami svěřila své rodině a přátelům, všichni ji považovali za příliš přecitlivělou a tvrdili jí, že má jen příliš divokou fantazii. Tato žena však byla přesvědčená, že se skutečně v jejím pokoji děje něco zvláštního, a proto se rozhodla do svého pokoje nainstalovat kamery.

Fotografie: Freepik

Děsivý záznam

Trvalo několik měsíců, než se jí konečně podařilo zachytit to, co způsobuje její neklidný spánek. Když záznam uviděla, nemohla uvěřit svým očím a dodnes si nedovede vysvětlit, co to může být.

Své video zveřejnila na sociálních sítích a žádala své sledující o názor. Její video postupně nasbíralo desítky tisíc shlédnutí a stalo se virálním.

Temné síly nebo chytrý podvod?

Názory a postřehy jednotlivých uživatelů byly velmi různorodé. Jedni jsou přesvědčeni, že se jedná o jasný důkaz působení paranormálních sil, jiní v tom vidí jen chytrou manipulaci nebo žertík někoho z rodiny. Sami můžete posoudit, co si o tom myslíte vy. Podívejte se na následující video a udělejte si o celé záležitosti vlastní obrázek.

Zdroj: DailyPicksandFlicks

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]