V 66 letech je považována za nejkrásnější babičku světa. Prozradila, v čem spočívá její tajemství krásy a dlouhověkosti

Fotografie: Depositphotos

Udržet si mladistvý vzhled není vůbec jednoduché. Pokud se ale budete řídit několika tipy od této ženy, zajistíte si, že vám každý bude odhadovat mnohem méně let.

Vypadat mladě ve stáří by si jistě přál každý člověk, ale o tom život bohužel není. Abyste však zmírnili projevy stárnutí, eliminovali vrásky a vypadali mnohem mladistvěji, můžete se držet několika rad od ženy, která ve věku 66 let vypadá skvěle. Není v tom žádný háček ani nic složitého – jde pouze o několik jednoduchých triků.

Ani ve věku 66 let se nebojí ukázat

Ženě jménem Yazemmeenah Rossi je 66 let a i v tomto věku je velmi krásná. Má hezkou postavu, dlouhé šedé vlasy a velice zajímavou pleť. Yazemmeenah pochází z Francie, ale žila v New Yorku. Poté se odstěhovala do Kalifornie, kde se jí líbí nejvíce, jelikož může být v blízkosti pláže a pouště.

Její dětství nebylo lehké

Když byla Yazemmeenah dítětem, žila na Korsice v malém domku na pláži, v němž netekla voda a nešla elektřina. Yazemmeenah ale říká, že díky tomu si našla blízký vztah k přírodě. Když jí bylo 11 let, žila u své tety a svou rodinu viděla velice málo. Jakmile dospěla, zamilovala se do jednoho muže. S ním měla později 2 děti.

S tímto mužem se ale později rozvedla a ve věku 20 let Yazemmeenah musela v životě hodně bojovat, aby mohla svým dětem, zajistit lepší budoucnost. Jakmile dosáhla věku 28 let, rozhodla se pro kariéru modelky. To, co následovalo další roky, se jí pravděpodobně nezdálo ani v tom nejlepším snu.

Skvělá kariéra modelky

Yazemmeenah se velice rychle stala slavnou, brzy se prosadila ve světě módy a stala se mezinárodně známou. Za všechny její úspěchy může její krása a osobnost, ale pokud by v životě nedělala několik věcí, pravděpodobně by v pozdějším věku vypadala mnohem starší. Jestliže byste také rádi vyzkoušeli triky, které se této ženě osvědčily, můžete.

Triky pro mladistvý vzhled

První věcí, které si na Yazemmeenah všimnete, jsou pravděpodobně její vlasy. Ty si nikdy nebarvila a byla vždy proti této chemii. V současné době má krásné a dlouhé šedé vlasy, díky nimž si ji mnoho lidí zapamatovalo. Pokud byste na této ženě hledali nějakou plastickou operaci, pravděpodobně byste akorát ztráceli čas, jelikož žádnou nemá.

Za svou krásu Yazemmeenah vděčí především zdravé stravě, která je hlavně vegetariánská, a také se soustředí na organické potraviny. Díky tomu má potřebné vitamíny a minerály, které její tělo potřebuje pro správné fungování. Každý den si dopřává čerstvé vejce a ryby. Do jejího jídelníčku nepatří alkohol a nezdravé potraviny, jež by jí spíše škodily.

Důležitý je také pohyb

Nejen zdravá strava je receptem pro krásu i ve vyšším věku. Yazemmeenah se věnuje 30 let józe i meditaci a každý den se jde projít okolo moře, aby se udržovala neustále aktivní. Ohledně péče o pleť a vlasy volí jednoduchou metodu. Téměř se nelíčí, takže obličej omývá jen studenou vodou, a pije vodu s citronem. Na vlasy si dává pouze masky s přírodními ingrediencemi.

Zdroj: Chedonna

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]