Plíseň na nohou se nevyplácí podceňovat. S jejím odstraněním pomůže několik kapek domácího léku

Plíseň na nohou je problém, který postihuje stále více lidí. Trápí i vás? S tímto domácím lékem s ní snadno zatočíte. Díky tomu už se nebudete stydět si sundat kdekoliv boty, stejně jako můžete konečně během celého léta chodit v otevřené obuvi. Unikátní je, že daný domácí lék je tak snadný, že ho zvládnete připravit za pár minut.

Proč plíseň na nohou vzniká?

Důvodů může být celá řada. Jedním z nich je třeba nedostatečná hygiena nohou, chodidel a prostorů mezi prsty. Stejně tak se mohou plísně objevit i z důvodu vlhkosti. Stačí špatné boty, špatné ponožky, dlouhé nošení obuvi z vašich nohou je doslova ráj pro všechny mikroorganismy. Dále může mít vliv třeba i návštěva bazénů nebo saun, kde plíseň jednoduše chytnete, jako jakoukoliv jinou nemoc.

Stačí jenom dvě ingredience

Unikátní je, že plíseň na nohou dokážete snadno eliminovat díky pouhých dvěma surovinám. Tou první je extra panenský olivový olej, který by měl být skutečně té nejvyšší kvality. Jedině tak bude váš lék fungovat. Druhou složkou je oreganový olej. Obě dvě složky je třeba smíchat v poměru 1:1. A rozhodně jich není nutné mít moc. Klidně postačí od každé z nich jedna polévková lžíce. Tu nalijte do mističky a důkladně promíchejte, aby se oba dva oleje dokonale propojily.

Jak na použití? Je jednoduché

Stejně jako je jednoduché si tento přírodní lék na plíseň na nohou připravit, je jednoduché také jeho použití. Stačí jenom aplikovat několik kapek buď na kousek vaty, nebo třeba na vatový odličovací tampon. Tím následně potírejte postižená místa na nohou. Snažte se nevynechat ani milimetr a věnujte se jak viditelným místům, tak i těm, které nejsou vidět. Třeba prostoru mezi prsty, kde se mohou plísňové infekce také často objevovat. Po aplikaci nechte nohy být, snažte se nechodit a počkejte, až se oleje jednoduše vstřebají do kůže. Při pravidelné aplikaci bude s problémy konec.