Při pohledu do zrcadla zjistila, že jí padaly chomáče vlasů. Ve spánku ji ostříhalo dítě

Fotografie: Depositphotos

Když se mladá maminka probudila a pohlédla na sebe do zrcadla, zhrozila se. Z hlavy jí padaly dlouhé pruhy vlasů. Pak se rozhlédla kolem a zjistila pravý důvod.

Děti jsou radost i starost a někdy dokážou pěkně zabrnkat na nervy, hlavně maminkám. Všichni rodiče se snaží své děti chránit, pečovat o ně, být neustále ve střehu, aby nespadly, nezranily se, nesahaly na ostré předměty a tak podobně. To všechno ale hodně vyčerpává, proto se stane, že usnete a spíte jako dřevo. Pak se můžete stát obětí situace, kterou jste rozhodně neočekávali.

Probudila se s novým účesem

Když 27letá maminka Keegan spala, dělo se kolem ní něco, co rozhodně nepředpokládala, jak uvádí web TWN. Představte si, že spíte jako špalek a vaše milované dítko se zmocní nůžek, ostrého předmětu, před nímž se ho snažíte chránit. Jak se ale v tomto případě ukázalo, dítě moc dobře vědělo, jak s nůžkami zacházet, a chránit se měla spíše maminka.

Zatímco spala, její dítě jí postupně ostříhalo její dlouhé vlasy. Když se vzbudila, čekalo ji veliké překvapení. Ihned jí nedošlo, co se vlastně stalo. Lekla se, když si z hlavy tahala dlouhé pruhy vlasů, jež padaly postupně na zem. Jakmile viděla tvář svého dítěte a v jeho rukou nůžky, všechno jí bylo jasné.

Po konzumaci oblíbeného sýru 2 lidé zemřeli a dalších 8 onemocnělo

Situaci přijala s humorem

Přesto všechno se maminka snažila situaci přijmout s humorem. Dokonce natočila pro své sledující na sociální síti TikTok video, jak to dopadá, když si vaše dítě hraje s nůžkami, zatímco vy spíte. „Zřejmě nám tady roste nový kadeřník,“ jak uvedla do popisku pod příspěvek. Nedalo se nic dělat, musela se rozloučit se svými dlouhými vlasy a počkat, až jí zase dorostou.

@stayyyhumble97 I guess we have a future hairstylist on our hands🥲 #kidsareawesome #futurehairstylist #badhairday #badhaircut ♬ how i love being a woman – editdiaary

Důležité je, že se nikomu nic vážného nestalo a odnesly to jen vlasy. Maminka bude pár měsíců nosit klobouk a za chvíli bude všechno tak, jak bývalo dříve. Děti jsou vůbec velice tvořivé bytosti plné fantazie. Například tato dívka dobývá internet písničkou nazpívanou s tatínkem. Psali jsme o nich již na SvětěKreativity. Vznikl spontánní duet, který si zamilujete.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]