Otec si pobrukoval známou písničku, když se k němu přidala jeho 5letá dcera s rozkošným hlasem, vznikl hit století

Fotografie: Depositphotos

Pokud byste se dětí zeptali, co se jim líbí, tak určitě odpoví, že čas, který jim věnujete. Nemusíte se nim ani jezdit na drahé dovolené, aby byly spokojené. Stačí, když si na ně najdete volný čas.

O pouto s dítětem je nutné pečovat. Vztah se nevytvoří tím, že si dítěte všímáte co nejméně. Nejhezčími vzpomínkami dětí v dospělosti bývají ty chvíle, které strávily společně se svými nejbližšími. Ani to dokonce nemuselo být na břehu moře, ale klidně u řeky, jihočeského rybníka nebo v během túry po horách.

Tátou na sto procent

Pro dceru je vztah s otcem klíčový. On je představitelem mužů a vzorem. Proto hodně záleží na tom, jak se otec ke své dceři chová. Je-li laskavý a vnímavý a projevující zájem, bude mít dcera o sobě vysoké mínění. Všechny děti, nejen dcery, ocení, když se jim rodiče věnují. Najdou-li v sobě kousek dítěte a hravou duši, pak si mohou se svými dětmi zahrát jejich hry – třeba na zpěváka a zpěvačku, což ocení nejvíce děvčata. A ještě si u toho užijí spoustu legrace.

Kéž bych byla zpěvačka

Malé dívenky mívají snem, že se stanou známou celebritou. V dnešní době pravděpodobně bude vyhrávat youtuberka nebo tiktokerka, ale najdou se i takové, které by chtěly být světovou zpěvačkou. Je to ostatně i touha pětileté Nikol, jež velmi ráda zpívá. Naštěstí má tátu, jenž ji podporuje. A tak si jedno nedělní odpoledne zahráli na zpěváky v nahrávacím studiu a zazpívali si duet. Vyhrála oblíbená písnička Nikol je True Colors od Cindy Lauper.

Fotografie: Pixabay

Svou společnou radost sdíleli na YouTube

Spousta lidí žije vedle svého normálního života ještě ten na sociálních sítích. Sdílejí své soukromí a zážitky nejen se svými přáteli. Táta Nikol proto neváhal a duet se svou dcerkou natočil na mobilní telefon. Video pak nasdílel na sociální síť YoutTube, kde vzápětí získalo velké množství lajků.

Zdroj: Twice