19letá dívka ohromila porotu svým pěveckým talentem. Vášnivý potlesk publika je třešničkou na dortu

Fotografie: john / Creative Commons / Attribution 2.0

Každý ročník talentové soutěže se mohou fanoušci a diváci těšit na různá vystoupení. To, jaké předvedla tato dívka, muselo být však pro většinu z nich velmi šokující.

Ve spoustě zemí na světě se odehrávají talentové soutěže. Prakticky snad skoro každý rok mají tak v několika státech šanci lidé ukázat světu svůj talent. V některých případech se spousta vystupujících snaží jen zviditelnit. Častokrát jejich vystoupení ani nedává žádný smysl, nebo fanoušky spíše donutí k tomu, aby se vystupujícímu smáli. Někdy se však odehraje něco, co publikum naprosto fascinuje. Velmi podobně to bylo také při vystoupení této dívky, která naprosto ohromila celý sál.

Dívka přišla na pódium

Mladá dívka, které bylo pouze 19 let, se rozhodla podělit se o svůj talent se světem. Přihlásila se tedy do soutěže talentů a čekalo na ni její první vystoupení v soutěži. Když přišla na řadu, tak ji pořadatelé oslovili. Dívka se vydala na pódium, kde každý účastník musí předvést své vystoupení před publikem a porotou. Ta poté rozhoduje o tom, zda účinkující postoupí do dalšího kola, či nikoliv. Dívka tedy předstoupila před porotu a následovaly první dotazy.

Porota se tázala

Porotci měli na dívku několik klasických dotazů, které většinou vystupujícím pokládají. Jeden z dotazů byl i ten, proč se dívka rozhodla do soutěže přihlásit. Na to porotě odpověděla tím, že pracuje v jedné pizzerii, kde připravuje a krájí pizzu. Ráda by se ovšem stala známou zpěvačkou, aby této práce mohla nechat, a živila se tím, co ji nejvíce naplňuje. Myslela tím právě zpěv.

Dívčino vystoupení začalo

Dívka následně dostala od porotců pokyn, že může začít se svým vystoupením. Všem už bylo naprosto jasné, že se bude jednat o pěvecký výstup. Jakmile začala zpěvačka zpívat píseň, kterou si pro své vystoupení vybrala, všichni v sále tušili, že se bude jednat o výjimečné vystoupení. Zpěv této mladé dívky byl neuvěřitelně dobrý a celé publikum to náležitě ohodnotilo.

Ze zpěvu malé dívky měli všichni doslova husí kůži. Porotkyně se neudržela a porušila všechna nepsaná pravidla

Všichni byli v šoku

Z vystoupení bylo šokováno nejen publikum, ale také samotní porotci. Jedna z porotkyň dokonce dívku srovnávala s jednou ze světově známých zpěvaček. Nikdo neměl pochyby o tom, že by vystupující nepostoupila do dalšího kola soutěže. Porota se velmi rychle shodla na tom, že jednohlasně posílá dívku do druhého kola a umožní jí zabojovat o splnění jejího snu, kterým je stát se slavnou umělkyní.

Zdroj: Billboard

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]