Famózní vystoupení mladé dívky. Společně se sborem zpívá oblíbenou píseň, její hlas je andělský

Fotografie: Depositphotos

To je i případ mladé dívky McKenny Breinholt, která ve svých 16 letech ohromila diváky v arizonském městě Mesa.

Jednou z písní, která se stala velmi populární a je populární dodnes, je bezesporu Hallelujah. Napsal ji muž jménem Leonard Cohen a zajímavé je, že když ji poprvé vydal, příliš se jí nedařilo. Možná to mělo co do činění se stylem, který při jejím zpěvu používal, nebo to možná bylo tím, že nebyl tak slavný jako některé jiné hudební celebrity, které vídáme na internetu a v televizi. Když však píseň nazpíval znovu někdo jiný, začala nabírat na obrátkách a zanedlouho se stala jednou z nejznámějších písní naší současnosti.

Píseň nazpívaly tisíce lidí

Stejně jako mnoho jiných hudebních skladeb si i Hallelujah lidé naprosto zamilovali a začali si písně sami nahrávat. Kdybyste se podívali na internet, pravděpodobně byste našli stovky, ne-li tisíce těchto kopií originálu. Je mezi nimi i jedna, kterou nahrál sbor Live Symphony & Choir a na níž se podílela šestnáctiletá McKenna BreinHolt. Při poslechu vám bude běhat mráz po zádech.

Fotografie: Freepik

Mnozí z nás se s krásou tohoto hudebního díla seznámili při sledování animovaného filmu Shrek. I když bylo úžasné slyšet ji poprvé, pokaždé, když ji slyšíme, je stále zajímavější. Netřeba dodávat, že Hallelujah rozhodně nepatří mezi jednoduché písně. Jistě, může se o to pokusit kdokoli, ale píseň takového rozsahu představuje vážnou míru složitosti, pokud jde o to, aby bylo vystoupení zapamatovatelné.

Talent od Boha

McKenna začala zpívat se skupinou Cinematic Pop, když jí bylo pouhých 16 let. V roce 2015 se objevila na prvních živých videonahrávkách a okamžitě získala nadšené recenze od lidí z celého světa. Její provedení písně Hallelujah se objevilo v mnoha videích a zprávách a získalo si celosvětové uznání.

McKenna má krásný a podmanivý hlas, který je okamžitě rozpoznatelný. Kromě svého neuvěřitelného pěveckého talentu hraje McKenna také na kytaru a klavír a píše a aranžuje hudbu. Vydala několik singlů, včetně „Shooting Stars“ a „I Wanted You“, který má na Spotify již hodně přes 1 milion streamů.

Mladá Američanka je velmi talentovaná a za doprovodu celého orchestru nástrojů zní její hlas naprosto fantasticky. Píseň začíná jako s nástroji, pak McKenna začne zpívat a posune vše na zcela novou úroveň. Není těžké pochopit, proč byla vybrána jako zpěvačka orchestru. O tom, proč je toto představení tak dobré, bychom mohli psát dál a dál, ale pro vás bude mnohem snazší si to poslechnout. Podívejte se na McKennu a orchestr v akci v následujícím videu:

Zdroj: YouTube / Cinematic Pop

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]