Teprve patnáctiletý chlapec v talentové soutěži ukázal něco, čemu nikdo na první pohled nevěřil. Jeho vystoupení rozhodně stojí za zhlédnutí

Fotografie: Depositphotos

Každou chvíli se ukáže, že byste opravdu neměli dávat na první dojem. Do tohoto chlapce by asi nikdo neřekl, jak krásně umí zpívat.

Každý člověk má na různé věci různý názor, ale když přijde na řadu hudba, všichni se shodnou, že by si bez ní nedokázali představit život. Hudba totiž umí dokonale vyjádřit emoce člověka. Když jste šťastní, pustíte si nějakou veselou hudbu, na druhou stranu, když jste smutní, také si pustíte písničku, která váš pocit vystihuje. A proto dost lidí miluje pěvecké soutěže, protože se zde vždy objeví nějaký nový talent.

Celý život toužil dostat se do talentové soutěže

Patnáctiletý Isaac Waddington už od malička milovat zpěv a hraní na klavír. Jeho rodiče ho v tom podporovali a věřili, že to jednou dotáhne daleko. I on chtěl být slavný a jeho největší sen byl zúčastnit se talentové soutěže, kde by se mohl předvést. A jednoho dne se rozhodl, že si svůj sen vyplní. Ale rozhodně nečekal, že to dopadne takhle.

Fotografie: Pixabay

Publikum mu nevěřilo

Když Isaac přišel na pódium, asi nikoho nenapadlo, že zrovna z tohoto chlapce bude za několik okamžiků obrovská hvězda. Nepůsobil vůbec nervózně, a tak si všichni říkali, že to asi nebude žádný zázrak, přece jen, takhle to v těchto soutěžích chodí.

Pro svoje vystoupení si vybral písničku od Billyho Joela She’s Always A Woman“. Byl připravený ukázat porotě, co v něm je, a opravdu se mu to podařilo.

Fotografie: Pixabay

Všichni měli z jeho vystoupení husí kůži

Jakmile ale začal hrát a zpívat, všem spadla brada. Isaac má totiž krásný až pohádkový hlas. Je obdivuhodné, že chlapci je pouhých 15 let a už zvládne bravurně zazpívat tuto těžkou a dojemnou píseň. Dokonce i porota z jeho vystoupení byla nadšená. Ano, i nejtvrdší a nejpřísnější z porotců Simon Cowell.

Ten mu řekl: „Izáku, můj bože, to bylo úžasné! Ty, klavír a tato píseň naprosto dokonale zazpívaná a procítěná. Vše jsi měl úplně pod kontrolou a já musím za nás za všechny říct, že z tvého vystoupení máme husí kůži.“ Není divu, že chlapec postoupil do dalšího kola.

Zdroj: YouTube / Britain’s Got Talent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]