Cestující metra nevěřili vlastním očím. Podivín jménem Tomáš předvedl ve vagónu vystoupení roku

Fotografie: Depositphotos

Další nudný den cestujících v metru změnil muž, jenž nastoupil se svou kapelou. Přímo v jednom z vagónů zahájil malý koncert, který si užili všichni přítomní.

Znáte to sami, je ráno nebo odpoledne, vy se trmácíte přeplněnou hromadnou dopravou teprve do práce nebo už z práce. V autobuse nebo metru je hlava na hlavě a jediné, na co myslíte, je, abyste už byli doma zpátky v posteli. Ale někdy i tak nudnou činnost, jako je jízda v hromadné dopravě, může změnit nečekané překvapení v nejlepší zážitek dne.

V metru čekalo překvapení

Stockholmské metro je známé svým specifickým, originálním designem v každé stanici. Už to člověka probudí a nutí ho prohlížet si okolí, jako kdyby se nacházel v přední světové galerii. Pak ale přichází nudná jízda ve vagónu přeplněném lidmi. Venku můžete vidět jen tmu, tudíž se můžete tak maximálně zahloubat do svých vlastních myšlenek.

Fotografie: Depositphotos

Tento den byl pro cestující jako každý jiný, než dorazilo překvapení. Muž jménem Tomáš Ledin k radosti všech přítomných zahájil malý koncert přímo za jízdy metrem. Bylo s ním několik dalších členů skupiny a společně začali zpívat píseň Part of My Heart a cappella. Muž měl nádherný hlas.

Cestující nejdříve přepadly obavy

Ze začátku měla většina cestujících trochu strach. Co je to za blázny, kteří jen tak začnou zpívat v metru? Žádní blázni, jen nadšenci do hudby, již chtěli ostatním lidem zpříjemnit den. Netrvalo tedy dlouho a všichni s radostí začali tleskat a zpívat společně s nimi. Tomáš a jeho kapela vykouzlili cestujícím úsměv na tváři a o to tady šlo.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*