Vystoupení středoškolského učitele v pěvecké soutěži všechny dostalo. Takové představení nečekali ani ve snu

Fotografie: Depositphotos

Když se člověk přihlásí do talentové soutěže, může to dopadnout tak, že o něm bude za chvíli vědět celý svět. A v tomto případě tomu tak opravdu bylo.

Talentové soutěže dávají příležitost obyčejným lidem dokázat, že mají talent, a někdy se dokonce stanou celosvětově známými. Hlas, který zazněl z úst 27letého učitele Toma Balla, rozhodně nikdo nečekal. Předvedl vystoupení, na které asi nikdo, kdo byl zrovna v sále, nikdy nezapomene. Podívejte se sami.

Vybral si těžkou písničku

Když začal zpívat „Writing’s On The Wall“ od Sama Smithe, porotci byli naprosto ohromeni. Tento stydlivý mladý učitel ze Sussexu předvedl tak silné vystoupení, že to postavilo na nohy celý sál. Není snadné zazpívat tak těžkou písničku, ale Tom Ball to zvládl naprosto bez problémů. I když se porotce Simon zpočátku tvářil skepticky, je poznat, že na něj talent tohoto učitele udělal dojem.

Tomův vynikající výkon přiměl všechny v sále stát a tleskat. Jeho snoubenec a otec v publiku byli ohromeni jejich reakcí. A jeho studenti, kteří se koukali zrovna na televizi, byli také překvapeni. Porotci dokonce poznamenali, že Tom může být nejlepší zpěvák, který kdy v takové talentové soutěži byl. První tři porotci ihned zmáčkli tlačítko na postup, chtěli ho vidět znovu.

Nikdo to nečekal

A potom už to bylo jen na Simonovi. S velkým úsměvem na tváři jen pokrčil rameny a řekl, že reakce obecenstva zněla, jako by mu dávali třeba 400krát „ano“. Publikum jásalo nad jeho rozhodnutím. Takové vystoupení se jen tak nevidí a tomuto učiteli se splnil sen. Tento skromný muž se během chvilky stal středem pozornosti. Podívejte se na video.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]