Kouzelník k smrti vyděsil porotu v talentové show. Mysleli si, že je mrtvý

Fotografie: Depositphotos

Americká verze talentové soutěže přivítala kouzelníka s opravdu originálním číslem. Musel se do dvou minut vyprostit ze řetězů, aby unikl jisté smrti.

Talentová soutěž, jejíž obdobu známe i u nás, vynáší na světlo světa velmi talentované lidi, kteří uchvacují publikum svými schopnostmi. V jednom z vystoupení se objevil i Demian Aditya, který se postaral o skutečně nevšední zážitek. Diváci i porota byli napjatí až do poslední chvíle. A dokonce to chvíli vypadalo, že kouzelník své číslo nezvládl.

Zasype ho písek

Na celý záznam se můžete podívat dole ve videu a pokud si nechcete kazit dojem, podívejte se nejdříve na něj a pak čtěte dále. Demian se představil jako „muž útěku“. Tedy typ kouzelníka, jehož triky spočívají v úniku z nebezpečných situací, kdy se musí vymanit z těsného sevření pout a řetězů. A to do určitého časového limitu, jinak…

Jinak ho zasype 450 kg písku. Ve skleněné bedně mu asistent spoutá ruce i nohy a ještě mu zajistí krk obručí, kterou zamkne na visací zámek. Můžeme pak s napětím sledovat, jak se mu podaří uvolnit ruce a pak i nohy. Ovšem se zámkem u krku má evidentní potíže a nemůže se ani pohnout. Vteřiny nekompromisně ubíhají a k překvapení všech diváků se horní část bedny otevře a Demiana zasype půl tuny písku.

Ticho, které by se dalo krájet

Ohromené publikum a porota nevěřícně koukají a přemýšlejí, jestli je to součást čísla, nebo je potřeba přivolat rychle pomoc. Demian se totiž už na začátku svěřil s tím, že tento trik bude dělat teprve podruhé v životě. Po chvíli ticha, které by se dalo krájet, přiběhnou k bedně dva asistenti v evidentním šoku a snaží se k Damienovi dostat. Jeden z nich pak vezme velké kladivo a rozbije skleněnou bednu.

Fotografie: Freepik

Pak se otočí k publiku, odhodí kšiltovku a ukloní se. Publikum jásá, nikdo nechápe, kde se tam vzal. Trik se mu tedy povedl na jedničku. Porotci si viditelně oddechli a při hodnocení nešetřili chválou. Demian pokračoval soutěží a probojoval se do čtvrtfinále. I tam předvedl dechberoucí číslo, ale na postup dále už to bohužel nestačilo.

Soutěží i nadále, kouzlení je jeho vášeň

Později se zúčastnil i několika dalších soutěží. Vždy se dostal vysoko, ale vyhrát se mu zatím nikdy nepodařilo. Kouzelnictví se stále věnuje, vystupuje v televizi a má i svůj vlastní pořad. Možná, pokud bude ještě nějakou dobu trénovat, se z něj stane nový David Copperfield. Ten měl v zásobě podobně nebezpečné a napínavé kousky, kterými bavil diváky po celém světě.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]