Důkaz mateřské lásky zachycen na videu: Matka zachránila 2leté dítě před útočícím psem

Fotografie: Depositphotos

Pouliční kamera zachytila útok agresivního vlčáka. Ten se pustil do teprve dvouletého chlapce. Podívejte se, jak se jej matka snaží ochránit.

O incidentu informovala televize NDTV. Zveřejnila záběry z kamery umístěné v severovýchodní části indického Dillí. Poklidný podvečer na ulici se změnil v drama, když německý ovčák z ničeho nic zaútočil na malého chlapce a zakousl se mu do nohy. Jeho matka jej zoufale brání a na pomoc přibíhají i kolemjdoucí. Zdá se, že chlapec vyvolává ve psech z nějakého důvodu agresivitu. Za chvíli se do něj totiž pustí i další.

Pes se k nim rozběhne a popadne jej za nohu

Dramatickou situaci zachytila pouliční kamera 24. ledna v indickém Dillí. Na podvečerní ulici se pohybuje několik lidí. Na nahrávce je v dolní části vidět matku s malým synem. Z ničeho nic se k nim rozběhne německý ovčák a popadne chlapečka za nohu. Matka ho zvedá a snaží se uvolnit chlapcovu nohu ze sevření zubů. To se jí povede, ale jen na chvíli. Pes útočí i nadále. Žena ve snaze ochránit chlapce nakonec spadne na zem.

To už se sbíhají lidé snažící pomoct. Žena, které nejspíš pes patří, jej popadne za obojek a odtahuje ho pryč. Mezitím si chlapce od ležící matky přebere muž. Najednou se však objeví další pes, jenž opět útočí na chlapce v mužově náručí. Matka se zvedne ze země a utíká se před psy schovat za bránu. Muž s dítětem v náručí ji následuje. Po incidentu začnou lidé sbírat věci, které na ulici zůstaly poházené.

Jednalo se už o třetí útok za poslední dobu

Vše se odehrálo v řádech sekund. Útok těchto psů byl opravdu nečekaný. Je však z něho zřejmé, že se jim malý chlapec opravdu nelíbil. Psi totiž z nějakého důvodu útočili jenom na něj. Jak uvedl web 24, jednalo se o třetí podobný incident za poslední dobu, které se v Dillí staly. Už 9. ledna měla být pokousaná pitbullem sedmiletá dívka. Skončila s 15 zraněními na těle.

3letá holčička zavolala na tísňovou linku: „Moje těhotná maminka spadla ze schodů a začala zavírat oči!“ Operátor zveřejnil fascinující rozhovor

Ještě předtím, 2. ledna, pak byla napadena teprve 1,5letá holčička. Tu pes pokousal, když byla se svým dědečkem na procházce. Holčička měla zlomené tři kosti a několik ran, které si vyžádaly stehy. Ani jeden z incidentů naštěstí neskončil tragicky. S útočícím psem se můžete potkat kdykoliv a rozhodně je tak dobré vědět, jak reagovat. Na SvětěKreativity si můžete přečíst o tom, co dělat, když vás napadne agresivní pes.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]