Vážila neskutečných 300 kilogramů, ale opravdu toužila mít dítě. Na ultrazvuku se lékaři nestačili divit

Fotografie: Pexels

Téměř každá žena chce mít jednou svoje vlastní dítě. Někdy je ale cesta k tomuto snu těžší, než se může vůbec zdát.

Američanka Monica Riley nikdy nebyla hubená, už od dětství vážila více, než její vrstevníci. V určitém věku to pro ni bylo opravdu těžké, protože ji ostatní děti šikanovaly, ale jí se bohužel nedařilo zhubnout. A čím více se jí smály, tím více jedla a přibírala. Jak šel čas, začala si na své tělo zvykat a jakmile začala mít ráda sebe sama, našla si i přítele. Celý život toužila po dítěti, ale nevěděla, jestli to s její vahou a postavou vůbec bude možné.

Naštěstí měla svého manžela

Monica Riley vyhrála titul pro nejtlustější ženu světa. Její váha ji už ale tolik netrápila, v dětství si užila svoje a nyní žila vcelku poklidný a spokojený život. Až na to, že vážila více než 300 kilogramů a sama už se nemohla pomalu ani hýbat. Je jasné, že se sama o sebe nedokázala postarat, takže bylo jediné štěstí, že měla svého milujícího manžela, který pro ni udělal vše, co jí na očích viděl.

Fotografie: Pixabay

Byla jen jedna věc, která tento pár velmi trápila. Už několik let se snažili o miminko a opravdu se jim nedařilo. Žena se tomu ani nedivila, byl by zázrak, kdyby to s jejím tělem a životosprávou bylo možné. Lékaři jednoho dne ale úplně zničili jejich sen. Řekli jí totiž, co ona sama už dlouho věděla, jen to nikdo neřekl nahlas. S její vahou je téměř nemožné, aby přirozeně otěhotněla.

Vše naštěstí dopadlo dobře

V tu dobu se v Monice něco zlomilo a ona se rozhodla, že v jejím životě musí nastat drastické změny. Opravdu totiž chtěla, aby se věci dostaly pod kontrolu a ona mohla konečně otěhotnět. Také nechtěla, aby její dítě vidělo svoji maminku jen na posteli, jak se nemůže hýbat. Chtěla s ním trávit veškerou volnou chvilku, což by s její tehdejší postavou šlo asi těžko. Měla hodně důvodů, proč začít hubnout a nevzdat to.

A tak vlastně začala její cesta ke zdravějšímu tělu. Přestala po svém manželovi chtít, aby za ní dělal úplně všechno. Také začala zdravě a především pravidelně jíst a její noční hody také skončily. Od té doby neměla ani jednu hranolku nebo nějaké smažené jídlo. Opravdu šla do sebe. A světe div se, o několik měsíců později šla na svůj první ultrazvuk. V té době vážila „pouhých“ 226 kilogramů, ale sama říká, že to ještě není finální váha, že bude pokračovat.

Zdroj: Truly