Desítky let nevěděla, co se svým zanedbaným vzhledem dělat. Kadeřník ji proměnil k nepoznání

Fotografie: Depositphotos

Sebevědomí ženy často úzce souvisí s jejím vzhledem, málokterá má ale odvahu navštívit odborníka a svěřit se do jeho rukou. K talentovanému Christopherovi se ale klienti vracejí.

Christopher Hopkins proslul jako „The Makeover Guy“. Svou popularitu získal díky schopnosti transformovat vzhled lidí pomocí účesů, líčení a oblečení. Své úspěšné proměny, které doslova berou dech, pravidelně sdílí na sociální sítě. Jedná se o jednoho z nejvíce vyhledávaných odborníků, za kterým se sjíždějí ženy z celého světa.

Proslavil ho také televizní pořad

Své proměny pravidelně prezentoval také prostřednictvím televizních obrazovek, a to za pomoci pořadu The Makeover Guy. Pořad se stal v zahraničí naprostou senzací, to, co talentovaný muž pomocí nůžek a make-upu dokázal, je téměř neuvěřitelné. Kromě samotného pořadu se na jeho proměny můžeme podívat také na jeho osobním kanále na YouTube.

Díky svým transformacím se stal populární po celém světě a stovky žen si jej vyhledaly. Příběhy některých z nich se staly doslova virálními, jejich proměny během chvíle zahltily internet. Neuvěřitelné příběhy žen, které proměnu u Christophera podstoupily, můžeme najít také na stránkách TheThreeTomatoes. Jeden z nich jsme se rozhodli čtenářům deníku SvětKreativity také přiblížit.

60letá žena učinila odvážné rozhodnutí. Kadeřník ji ukázal fintu, díky které omládla o 20 let

K návštěvě ji inspirovala kniha

Jane o muži jménem Christopher věděla, jeho práci sledovala již delší dobu, ale konečné rozhodnutí svěřit se do rukou tohoto odborníka padlo až ve chvíli, kdy si přečetla jeho knihu. Právě kniha, která se věnuje kompletní přeměně vzhledu a znovuzrození žen ve věku více než 45 let, ji motivovala k tomu, aby odborníka vyhledala a posadila se do jeho vyhlášeného křesla.

Vzhledem k tomu, že za muže mluvily především jeho výsledky, nechala celou proměnu na něm. Neměla žádný požadavek na to, jak by chtěla po proměně vypadat, věděla jen, že potřebuje radikální změnu. A to jí Christopher splnil na jedničku, žena je na konci své proměny k nepoznání. Nejedná se o jediný takový příběh, Christopher pomocí svých proměn vrací ženám potřebné sebevědomí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]