Život měnící proměna: Ve 40 letech už měla dost svých dlouhých řídkých vlasů a zatoužila po změně

Fotografie: MaxPixel

Čtyřicetiletá žena se rozhodla k radikální změně účesu. Celý život byla pyšná na svoji dlouhou hřívu. Ta však neustále řídla, a tak se odhodlala svěřit do rukou profesionálů.

Známý stylista Christopher Hopkins znovu předvedl své umění. Tentokrát si vzal do parády čtyřicetiletou Dawn. Ta bude brzy měnit pracovní pozici a potřebovala něco udělat s dlouhými vlasy, které jí v práci překážely. Navíc byly tak zničené a prořídlé, že je stejně neustále nosila stažené v culíku. Ze salonu odcházela nadšená a vy se ve videu můžete podívat, jak se proměna povedla.

Potřebuje vypadat reprezentativně

Christopher je na internetu známý jako The Makeover Guy, tedy muž, který vás promění. A to také dělá již dlouhá léta. Jeho dramatické změny vzhledu, především starších žen, jsou dechberoucí. Proto je obecně velmi vyhledávaným stylistou a zájemkyně o proměnu za ním cestují ze všech koutů Spojených států. Před čtyřmi lety za ním do Seattlu přicestovala i sympatická čtyřicátnice Dawn, která už podléhala zoufalství.

Její vlasy jsou hodně dlouhé. Nikdo však nemládne, a tak se postupem času její kudrnatá hříva proměnila na řídké, zplihlé a zničené prameny vlasů, které nutně potřebovaly změnu. „Říká se, že se máme držet toho, co je v našem životě nejlepší. Pro mně to byly mé krásné dlouhé vlnité vlasy,“ říká Dawn ještě před proměnou. „Jak jsem stárla, tak jich stále ubývalo. Teď začínám v nové práci a potřebuji změnu,“ vysvětluje.

Dlouhé vlasy skončily v koši

Práce na letišti je hodně náročná. Pořád běhá sem a tam a něco nosí. Její vlasy jí tak při práci překážejí. Má je tedy stále stažené dozadu. Teď se chystá přestoupit na pozici letecké asistentky a jednoduše potřebuje vypadat více reprezentativně, protože bude v denním kontaktu s cestujícími. Christopher vzal všechna její přání na vědomí a opět se mu povedla úžasná proměna.

stříhání vlasů
Fotografie: Freepik

Dawniny vlasy byly radikálně zkráceny. Délka pod uši jí zaručuje, že jí vlasy nebudou nikde překážet při práci. Navíc ji Christopher překvapil tím, že její vlasy nechal vlnité, tak jak byla vždy zvyklá. Krátké vlnité mikádo je tedy trefou do černého a plní všechny požadavky, které Dawn měla. Její vlasy jsou navíc o poznání zdravější a spolu s přirozeným líčením se unavená žena proměnila v zářící atraktivní dámu.

Na její tváři je poznat, jak jí nový účes dodal potřebné sebevědomí. „Nemůžu samu sebe poznat,“ říká Dawn, když se poprvé vidí. „Nejdřív jsem byla trochu nervózní, ale teď jsem naprosto nadšená,“ pochvaluje si změnu. Skvělá proměna dokazuje, že i v pozdějším věku může být každá žena krásná a plná sebevědomí. Vhodně zvolený účes a make-up tak ubere léta každé ženě. Co je však největší změna, je záře, která vychází zevnitř, když se žena sama sobě líbí. A to je na Dawn nepřehlédnutelné.

Zdroj: Makeoverguy