Chlapcům se posmívali kvůli dlouhým vlasům. Z důvodu, kvůli kterému se ostříhali, všem spadla brada

Fotografie: Depositphotos

Šikana je mezi dětmi bohužel naprosto běžná věc. Těchto 6 chlapců se však rozhodlo udělat něco, čím všem svým tyranům naprosto vyrazili dech. Proměna je úžasná.

Mezi dětmi se někdy stává, že některé bývají šikanované. Někteří se s tím popasují se ctí, jiní si však tyto problémy přenesou do zbytku svého života. Projít si něčím takovým si nezaslouží nikdo. Těchto 6 chlapců bylo šikanováno pro své dlouhé vlasy, a tak se rozhodli udělat něco velmi odvážného. Jejich proměna je naprosto neuvěřitelná.

Šikana může mít následky

Mezi dětmi většinou školního věku se prakticky na denním pořádku objevuje šikana. Někteří slabší jedinci pak nevědí, jak se mají bránit, a někdy si mohou nést následky, které je trápí celý život. Například podle webu MinimalizaceŠikany trpí šikanou ve škole 4 z 10 dětí. Některé děti o tom bohužel doma se svými rodiči nemluví a nechávají si vše pro sebe, což je velikou chybou.

Chlapci měli dlouhé vlasy

Matka celkem šesti synů si nedávno prošla tím, že její chlapci byli šikanováni. Bylo to proto, že si nechávali narůst dlouhé vlasy. Za tento čin se jim spousta jejich vrstevníků smála, aniž by věděla, jaký důvod za tím stojí. Někteří si mysleli, že chlapci chtějí vypadat podobně jako jejich maminka. To však byli na omylu, jelikož důvod byl úplně jiný.

Chtějí podpořit blízké

Příčinou dlouhých vlasů všech chlapců bylo to, že tím chtěli podpořit spoustu lidí, kterým jejich děti zemřeli na rakovinu. Dlouhé vlasy si tak pěstují proto, aby je poté mohli darovat na výrobu paruk. Rakovina je celosvětově veliký zdravotní problém. Například v České republice rakovinou v průběhu života trpí každý třetí člověk, jak píše web VFN v Praze.

Učitelka ze školy s nejvyšší mírou šikany přišla s řešením, které rozdělilo rodiče na 2 tábory

Kluci prošli proměnou

Jednoho dne kluci zašli ke kadeřníkovi, aby jim jejich vlasy ostříhal. Prošli tak naprosto neuvěřitelnou proměnou, čímž zavřeli všem agresorům pusu. Šikana tak tím pádem skončila a chlapci mohli opět volně dýchat. Občas však šikanu bohužel přehlíží i učitelé. O jednom případu šikany ve škole jsme již v minulosti na SvětěKreativity psali, ale tehdy to vše naštěstí dopadlo dobře.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]