76letá dáma o sebe v životě nepečovala. Podstoupila celkovou proměnu a nepoznala ji ani vlastní dcera

Fotografie: Depositphotos

Každému se může stát, že si zapomene učesat vlasy nebo o sebe nějakou dobu nepečuje. Tato žena se o sebe nestarala několik let. Poté si ale uvědomila, že potřebuje změnu.

Mnoho žen o sebe v dnešní době velice rádo pečuje. Díky tomu, že jsou dnes technologie hodně vyspělé a lékaři umožňují lidem chodit často na plastiky, je o ně velký zájem. Ne každý má však čas a peníze na to, si kupovat kosmetiku, chodit k profesionálům nebo si zajít na plastiku.

Kosmetika a jiné pomůcky pro krásu

V současnosti existuje velké množství produktů, které ženám i dívkám pomáhají s krásou a péčí. Pokud ale patříte mezi ty, které o sebe nedbají a když už ano, tak jen občas, možná jste ještě neobjevili produkty, jež vám pomohou, a přitom nemusíte strávit v koupelně hodně času. Tuto ženu potkalo v životě hodně špatných věcí a kvůli tomu o sebe přestala pečovat.

Žena, která o sebe nepečovala

Phoebe (76 let) neměla příliš jednoduchý život a všechno zlé, co se jí stalo, se na ní podepsalo. Nejprve se musela odstěhovat z města, v němž žila dlouhých 49 let a chvilku poté přišla i o svého syna. Žádný rodič by neměl zažít smrt svého dítěte, ale bohužel život je někdy hodně krutý a Phoebe toho ztratila opravdu hodně.

Kvůli tomu, co se jí stalo, přestala mít zájem o život a také o sebe. Není se ani čemu divit, že po takto velkých ztrátách jí příliš nezajímalo, jak vypadá, protože se cítila hrozně. Jelikož ale toto období trvalo dlouho, začala časem zjišťovat i sama Phoebe, že už je na čase se sebou něco udělat.

Fotografie: Pixabay

Phoebe našla zajímavá videa

Protože si Phoebe všimla, že už má hodně šedé vlasy a v jejím obličeji je vidět velký smutek, začala sledovat videa o proměnách. Narazila také na kanál jednoho profesionála, který dělal u lidí proměny a jeho práce se jí velmi líbila. Začala se tedy snažit, aby se k němu dostala a prošla pod jeho rukama také proměnou. Žena si nakonec nechala vyměnit brýle za kontaktní čočky a nechala si poradit jaké nosit oblečení. Nakonec jí i nalíčili, a z Phoebe se stala úplně nová žena.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*