Starší žena se v životě ocitla na psychickém dně. Vynikající stylista jí pomohl omládnout o 20 let

Fotografie: Depositphotos

Christopher Hopkins, známý jako „MakeOverGuy“, se stal symbolem naděje pro mnoho žen, které se potýkají s komplexem svého vzhledu a touží po proměně.

Příběh muže, který se zaměřil na proměnu žen, je příběhem o inspiraci, síle a transformaci, která dokáže změnit nejen vnější vzhled, ale i celý život. Pro jeho nadání a nápaditost se na něj obrátila i Terry Marr, šedesátiletá žena z jižní Kalifornie, která pocítila potřebu proměny nejen svého vzhledu, ale i vnímání sama sebe.

Nečekané události v životě se podepsaly na jejím vzhledu

Terry byla vždy krásná žena, avšak poslední dobou se trápila nedostatkem sebevědomí a uzavřeností. Před tím, než se rozhodla pro celkovou proměnu, chtěla, aby všichni znali její příběh. Podle webu MadlyOdd se před samotnou proměnou žena svěřila ostatním členům týmu se svým osudem, obzvláště s tím, že uplynulá léta byla pro ni velmi náročná.

Žena se musela přestěhovat, aby se mohla věnovat péči o svou nemocnou matku. Posledních sedm let se tak stala její oddanou pečovatelkou. Jak se však její matka blížila konci svého života, Terry se rozhodla, že je pro ni čas začít znovu. Její příběh byl natolik inspirující, že o něm Hopkins natočil krátký dokument, který sdílel na síti YouTube. V něm se obrátil na své fanoušky a sdělil jim, že stárnutí není konec, ale spíše začátek nové kapitoly.

Stará žena

69letá žena po rozvodu toužila po radikální změně. Její přání stylistovi ihned vyrazilo dech

Věk by neměl určovat, kdo jsme

Podle známého stylisty má každý právo na to cítit se krásně a sebevědomě. Před samotnou proměnou cítila Terry mírnou nervozitu, ale zároveň touhu po změně. Přestože byla připravena zahodit své staré pochybnosti za hlavu a přijmout nové výzvy, nejprve toužila obnovit ztracenou důvěru. Její vlasy postupně šedivěly a řídnuly, což jí bránilo v pocitu sebejistoty.

Když Hopkins analyzoval Terryin typ těla a výrazné rysy obličeje, zdůraznil, že by mohla vypadat moderně, svěže, jedinečně a přitažlivě. Když se žena po proměně objevila na pódiu, všichni byli ohromeni. Vypadala jako úplně nový člověk, plný charisma a sebevědomí. Nejedná se o jedinou výraznou proměnu, nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o tom, jak 69letá žena po rozvodu chtěla změnu a nebránila se radikální úpravě vzhledu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*