Postarší žena hledala smysl života. Téměř kouzelný kadeřník jí vrátil roky ztracené sebevědomí

Fotografie: Depositphotos

V sedmdesáti letech se rozhodla, že je čas na změnu. Při pohledu do zrcadla si uvědomila, že se necítí na to, jak vypadá a je tak zapotřebí svůj vzhled radikálním způsobem změnit.

Jelikož se rozhodla pro opravdu radikální změnu, měla jasno také v tom, že se nechce svěřit do rukou někoho nezkušeného. Vyhledala proto pomoc Christophera Hopkinse, který se na radikální změny vzhledu specializuje  Jakmile zahlédla jeho práci a dočetla se jeho reference, bylo jí jasné, že to je přesně to, co potřebuje. Člověka, který se nebojí experimentovat, ale zároveň ví, co dělá a může svoji práci doložit stovkami spokojených žen.

Desítky let se specializuje na radikální změny

Christopher se začal stylingu žen věnovat v 90. letech, v této době si také otevřel svůj první salon. Po čase se rozhodl změnit místo svého působení a díky tomu otevřel salon další. V roce 2000 také vydal svoji první publikaci, kde ukazoval přeměny žen, které prošly jeho rukama. Z ní jasně vyplývalo, že se věnuje hlavně ženám středního věku a zaměřuje se na kompletní přeměny, které jim vrací do života elán, životní energii a sebevědomí.

V této době začal také nabízet kompletní transformační balíčky, kterými cílil právě na ženy z věkové kategorie kolem 45 let. I díky nim se stával postupně úspěšnější a známější a jeho služby začaly vyhledávat ženy z celého světa. Díky tomu, že jeho popularita raketově stoupala, mohl si dovolit otevřít další salon a působit tak na více místech současně.

Necítila se na svůj věk, balíček byl přímo pro ni

Jeho služby se jednoho dne rozhodla využít také sedmdesátiletá Barbara. V době, kdy jej navštívila, již byla kompletně obeznámena s jeho prací i výsledky. Není proto divu, že neváhala, a stylistovi ihned sdělila, že s ní může dělat co chce. Byla plně odhodlána svěřit se do jeho profesionálních rukou a věřila, že odvede perfektní práci jako vždy. Christopher tento přístup uvítal a ihned se pustil do práce.

Přání postaršího zákazníka označil za nadlidský úkol. Kadeřník však předvedl výkon z jiného světa

Během toho, co se věnoval jejím vlasům a pleti, nemohla sena sebe Barbara podívat. Je to součást jeho práce, má rád výraz klientek ve chvíli, kdy se poprvé vidí v zrcadle. Často totiž dochází k tomu, že se nemohou poznat a s úžasem na sebe hledí. A to jsou chvíle, které si Christopher užívá nejvíce. Barbara byla s výsledkem své proměny spokojena, i ona se neubránila a v němém údivu se pozorovala v zrcadle.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]