Knihovnice si k 50. narozeninám chtěla dopřát změnu. Stylista se na ní vyřádil a udělal z ní naprosto jinou osobu

Fotografie: Depositphotos

Sympatická knihovnice se rozhodla pro změnu vzhledu. Svěřila se do rukou profesionálů v jednom známém televizním pořadu. Z proměny byla nadšená nejen ona.

Jsou ženy, které neustále experimentují se svým vzhledem. Mění barvy, účesy, líčení i módu, kterou nosí. Pak je však i velká řada těch, které si postupně zvyknou na jeden styl i účes který jim vyhovuje a do změny se příliš nehrnou. A to je možná škoda. Profesionální stylisté totiž dobře ví, jak z ošklivého káčátka vykouzlit krásnou labuť.

Motivací ke změně byla i její maminka

Ne, že by Wendy nebyla krásná žena. Ještě před změnou byste jí nejspíš blížící se padesátku nehádali. Po celkově změně, však vypadá ještě mladší a může tak mnohé ženy inspirovat, aby se ani ve vyšším věku nebály změny. Zvláště účes, vhodně zvolená délka a barva, která sedí danému typu, dokáže ženu proměnit v někoho úplně jiného.

Wendy se přihlásila do televizního pořadu, protože věří, že změna je život. Další důležitou pohnutko byly blížící se padesátiny. Její milovaná maminka totiž přesně v tomto věku zemřela. Wendy na ni se slzami v očích vzpomíná a říká, že se do toho pustila i kvůli ní. Aby pro sebe uctila její památku a žila život ve skutečné plnosti bez ohledu na věk.

Fotografie. Freepik

Nebylo pro ni lehké vzdát se dlouhé hřívy

Jejím poznávacím znamením byly vždy dlouhé vlasy. Krásné vlnité vlasy do pasu, by jí možná mnohé ženy záviděly. Ona však čím dál častěji pozorovala i negativa, která jsou s udržováním takové hřívy spojená. Neustále se jí prý vlasy někde zachytávají, konečky jsou velmi suché a péče o ně jí zabere mnoho času.

Nebylo to pro ni jednoduché rozhodnutí, protože mnoho lidí její vlasy obdivovalo a staly se tak součástí její osobnosti. Jednoduše k nim měla vztah a přestože byla pevně rozhodnutá se jich vzdát, neobešlo se jejich stříhání bez dojetí. První zástřih vlasů nahrubo, proběhl ve studiu plném diváků. Celková úprava se pak realizovala v zákulisí a před diváky se, na konci pořadu, postavila úplně jiná žena.

Před diváky předstoupila úplně jiná žena

Kudrnaté dlouhé vlasy byly ty tam. Střih po ramena, vlasy více vyrovnané a zářivá barva ji o několik let omladily. Co se týče módy, Wendy preferuje boho styl. Tedy volnější a zdobenější oblečení, hodně šatů, sukní a tunik. Potrpí si na zajímavě vzorované a splývavé látky, které doplňuje o náhrdelníky, šátky a šály. V běžných obchodech prý nenakupuje. Preferuje bazary a second handy, kde vždy uloví kousek, který lahodí jejímu oku.

Fotografie. Freepik

Stylisté na závěr pořadu Wendy oblékli do lehkých džínových šatů. Je to trošku střídmější a sportovnější styl, než na co je zvyklá, ale bylo vidět, že i tato varianta jí sedne a cítí se v v šatech pohodlně. Na proměnu vášnivé knihovnice se můžete podívat ve videu. Možná to pro vás bude ta pomyslná poslední kapka, která vás přesvědčí, abyste se do změny účesu také pustily.

Zdroj: Spotlightstories