Bezdomovec ztratil víru v lidstvo, dokud nepotkal tohoto kadeřníka. Na ulici se po proměně prý nevrátí

bezdomovec
Fotografie: Freepik

Proměny vzhledu jsou často fascinující a dokáží velmi omladit. Nejvýraznější změna je však vždy patrná na velmi zanedbaných lidech, kteří kadeřníka neviděli dlouhé roky.

Více než šest let se nestříhal ani neholil. Do kadeřnictví tak vstupuje muž s dlouhým plnovousem a neudržovanými dlouhými vlasy. Je to neuvěřitelné, ale během slabé čtvrthodinky je z tohoto bezdomovce úplně jiný člověk. Sám si proměnu pochvaluje a lid na internetu nešetří chválou na kadeřníka a celou proměnu.

Muž vypadal velmi zanedbaně

Don je muž, který poslední roky života nemá úplně jednoduché. Přišel o práci kvůli obstrukční plicní nemoci, která mu byla diagnostikovaná a na čas se ocitl i bez přístřeší. Peněz tedy rozhodně neměl nazbyt a tak návštěva kadeřníka nebyla na jeho seznamu po celé roky. A podle toho také vypadal, když navštívil Chanovo holičství.

Chan je kadeřník, který na svém YouTube kanále ukazuje fanouškům své střihy a zejména mužům radí, jaký vhodný účes zvolit. Když k němu do salonu zavítal Don, bylo mu jasné, že jeho proměnu musí také zaznamenat. Po celou dobu je tak zapnutá kamera a vy můžete vidět, jak se během chvilky z Dona vyloupne někdo úplně jiný.

I když Don působí trošku nervózně, rozhodně je připraven nechat Chanovi volnou ruku a zbavit se přerostlých vousů i dlouhých vlasů. Kadeřník se tak pustí do práce a vlasy jdou nekompromisně pryč. Vytvoří mu krátký sestřih, vystříhaný na bocích a s patkou, kterou úhledně zčeše dozadu. Jeho dlouhé vousy pak zastřihne na upravený krátký plnovous.

Zanedbaný bezdomovec se po 20 letech dostal ke kadeřníkovi. Po proměně neudržel slzy na uzdě

Z proměny je nadšený a dává to jasně najevo

Během stříhání si spolu oba muži povídají a Dona zajímá, jak si Chan vybudoval svůj úspěšný kadeřnický salon. Když Chan doladí poslední úpravy a Don uvidí celkový výsledek, nemůže se ani poznat. Z proměny je nadšený a velmi si pochvaluje pocit, kdy se zbavil přebytečné váhy a cítí se jako jiný člověk. Sami se můžete přesvědčit, jak se starý dědeček promění na elegantního muže, kterému tato úprava ubrala tak 20 let.

V komentářích lidé nešetří chválou na šikovného kadeřníka. Jeden ze sledujících, který Dona zná, také ostatní informuje o tom, že mu v jeho životě pomáhají. Momentálně má prý přístřeší a základní věci zajištěné. Snaží se mu také najít nenáročnou práci, kterou by mohl i přes své zdravotní problémy vykonávat. Co říkáte na tuto neuvěřitelnou proměnu?

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]