Už byla unavená z toho, jak zanedbaně vypadá. Extrémní proměna od stylisty ji dohnala k slzám, kamera vše natočila

Fotografie: iStock

Proměna vzhledu je často nakopnutím do nové etapy života. Žena z této proměny nutně potřebovala změnu. A vážila kvůli ní velký kus cesty.

Na změnu není nikdy pozdě. Obzvláště u starších žen se to skutečně vyplatí. Pokud se svěříte do rukou šikovného stylisty, můžete pod jeho rukama omládnout o mnoho let. Znovu získané sebevědomí a radost ze života je pak k nezaplacení. Žena z této proměny se také svěřila profesionálovi a to ne tak ledajakému. Slavný Christopher Hopkins, známý také jako „Makeover guy“ opět předvedl svůj cit pro barvy a umění nechat vyniknout přednosti, které každá žena bezesporu má.

Přiletěla do Minnesoty až z Havaje

Hlavní aktérkou této proměny je Laurie Normanová, která přiletěla až z Maui na Havaji, aby získala zpět ztracené sebevědomí. Byla už unavená ze samoty a hledala trochu ujištění, že je stále ještě krásná, mladá, hezká, atraktivní a zábavná. Přeměna vzhledu byla přesně ta věc, kterou potřebovala, aby jí zvedla náladu a udělala z ní opět atraktivní ženu.

Christopher Hopkins se této proměny chopil opět mistrovsky. Laurie je žena s výraznými roztomilými pihami. Přestože zrzavá barva by byla pro ni jednoznačně lepším řešením, ona se barvila na blond. Christopher její vlasy razantně zkrátil a obarvil je na světlejší zrz. Rozverný vlnitý rozcuch, v délce pod uši, Laurie neuvěřitelně omladil.

Fotografie: Freepik

Nechal vyniknout její přirozenou krásu

Při použití make-upu se Christopher řídil heslem méně je více. Laurie, tak nechal stále vynikat i její přirozené pihy a zvýraznil její krásné oči. Celkově však proměna působí velmi přirozeně. Žádná kila make-upu, ani příliš barevné stíny. Rty ponechal také ve velmi přirozeném odstínu. Zdá se, že pro Laurie nebude problém se v tomto stylu upravit sama, když už Christophera nebude mít po ruce.

Následující video ukazuje spokojenost Laurie s její proměnou. Vlastně z toho měla takovou radost, že se málem rozbrečela. To jen dokazuje, jak moc může přeměna vzhledu navrátit sebevědomí a dát ženám zase pozitivní náhled na samu sebe. Laurie uvěřila, že najít si partnera, po kterém tak touží, už pro ni nebude tak složité. O celé proměně dokonce složila píseň a jeden z účastníků natáčení ji doprovodil na klavír.

Zkuste to také

Je prokázaným faktem, že proměna u stylisty může být právě tou vzpruhou, kterou potřebujete, pokud se cítíte na dně. Změna účesu ubere roky a pokud si vyberete šikovnou kosmetičku, jistě vám kromě make-upu poradí i jaký jste barevný typ a co sluší právě vám. Je vhodné z proměny odejít s typem líčení, které dokážete reprodukovat i samy doma.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*