Susan Boyle s dětským sborem zpívá vánoční koledu. Z tohoto andělského představení vám naběhne mráz po zádech

susan boyle zpívá koledu

Během vánočních svátků se koná spousta charitativních akcí. Na některých vystupují různé pěvecké sbory. Podobným případem bylo i toto vystoupení.

Období adventu a s ním spojené následné svátky často navozují slavnostní atmosféru. V tomto období se odehrávají různé koncerty a akce, které mají právě oslavovat toto období, ve kterém se konají. Jednou takovou akcí byla právě tato konaná v New Yorku, kde vystoupil dětský sbor společně s jednou ze známých zpěvaček.

Žena se proslavila v soutěži

Zpěvačka, jenž vystoupila s dětským sborem, byla Susan Boylová. Tato žena se proslavila v britské talentové soutěži. V této soutěži všechny naprosto šokovala svým zpěvem, který od ní nikdo nečekal. Později se ukázalo, že Susan je věřící a velmi věří tomu, že v jejím úspěchu jí napomáhá víra, jenž ji žene v životě vpřed.

Soutěž se konala v roce 2009, kde tehdy 47 letá Susan přišla na první kolo castingu. Mezi porotci seděl i velice známý Simon Cowell, který je jedním z nejpopulárnějších porotců, co se týká talentových soutěží. Susan jej ohromila už svým příchodem a chováním, kdy byla velice zábavná. Tehdy porotci řekla, že se do soutěže přihlásila proto, že chce být slavnou zpěvačkou. Po jejím vystoupení již nadále nikdo nepochyboval o tom, že se její sen stane skutečností.

Jako malá zpívala ve sboru

To, co bylo u Susan velice klíčovým aspektem jejího úspěchu, bylo dětství. Od svých dětských let totiž zpívala v kostelním sboru a tím sbírala zkušenosti ve zpěvu. Žena sama však často tvrdí, že její hlas je darem, který jí byl darován při narození jakousi vyšší mocí. Zároveň také věří tomu, že její náboženství jí samo udává směr života a za veškeré životní štěstí je vděčná své víře.

kostelní místnost
Fotografie: Pixabay

Vystoupení bylo famózní

Susan se rozhodla vystoupit s podporou dětského sboru na jedné akci v New Yorském Rockefeller Plaza. Společně vytvořili neskutečnou podívanou, ze které šel chvílemi mráz po zádech. Společně zazpívali koledu s názvem Away In A Manger, která byla složena roku 1985. V podání zpěvačky a dětského sboru se musela líbit i těm, kteří nemají koledy v lásce.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*