Brilantní psychologický test. Co odhalí výběr konkrétního pírka o vaší osobnosti?

Fotografie: CanvaPhotos

Připadá vám, že se v životě již nikam neposouváte a že potřebujete změnu? Díky tomuto testu zjistíte, po čem vaše vnitro ve skutečnosti touží.

Naše podvědomí obsahuje neuvěřitelné množství informací, o kterých nemáme ani z poloviny vůbec žádné tušení. Existuje však několik způsobů, díky kterým si můžeme posvítit alespoň na některé z nich – a to především pomocí psychologických testů. Pokud tedy již nějaký čas cítíte, že se ve svém životě již nikam neposouváte, vyberte si jedno výše uvedených peříček a poznejte, po čem vaše nitro ve skutečnosti touží. Číslování jednotlivých pírek řazeno od prvního pírka zleva.

1. Rozmanitost

Pokud jste si vybrali toto peříčko, pravděpodobně jste uvízli v rutině, která vás ubijí – vždy děláte to samé, a proto zoufale sníte o nějaké změně, která by to vaše života přinesla více rozmanitosti. Problém může být ve vašem milostném životě, práci nebo v přátelích, a proto byste jej měli začít hledat právě mezi těmito lidmi. Na peříčku vás zaujala především zářivá barva, která ve skutečnosti odráží vaše vnitřní touhy.

2. Romantika

Pokud jste si vybrali toto peříčko, jste nejspíše milý, starostlivý a velmi přátelský člověk, který silně touží po romantice – více však vždy dáváte než dostáváte. Víte, že si od osoby, které odkazujete veškerou vaší lásku, zasloužíte více, často se tuto skutečnost však kvůli vaší srdečnosti ignorujete. Naštěstí jste však ty člověka, který najde mír i v těch nejhorších chvílích, a pozor byste si měli dát především před tím, aby vás nikdo nezneužil.

Fotografie: Pixabay

3. Více barev

Pokud jste si zvolili toto pírko, vypovídá to o vás, že nejste příliš emocionální člověk a svůj každodenní život vidíte spíše v tmavých odstínech – jste již unavený ze všech těch negativních věcí, které se dějí okolo vás. Toužíte po více pozitivních zážitcích, a proto vás přitahují zářivé barvy, včetně těch, kterými září pírko číslo 3.

4. Vnitřní síla

Volba tohoto pírka o vás vypovídá, že toužíte být sebevědomí a najít odvahu vydat se za svými sny. Máte spoustu nápadů, ovšem uvízli jste v situaci, kdy prostě nemáte dostatek odvahy překonat všechny vaše životní překážky, které vám stojí v cestě k úspěchu. Fialová barva peří odráží vaši sílu a bezprostřednost myšlenek, kreativitu a sebevědomí.

5. Jednoduchost

Pokud jste si zvolili toto pírko, vypovídá to o vás, že chcete ve svém životě více jednoduchosti, a to zejména kvůli té vší zmatenosti, se kterou se musíte v posední době potýkat. Kolem vás se toho děje strašně moc a vy máte pocit, že vás ty neustálé změny již opravdu unavují.

Fotografie: Depositphotos

6. Jiskra

Volba tohoto pírka o vás vypovídá, že vás již nudí váš monotónní život – stejní lidé kolem, stejné asociace a celkově stejnou rutinu, na kterou jste si zvykli, už nechcete ani cítit. Musíte najít nějakou novou jiskru, která dokáže váš život opět naplnit vášní. Stačí změnit alespoň jeden jediný detail a určitě se budete cítit mnohem živější.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]