Jednoduchý optický test, který rozebere vaši skutečnou osobnost do nejmenšího detailu

Fotografie: CanvaPhotos

Pokud se o sobě chcete dozvědět něco nového, vyzkoušejte tento jednoduchý test osobnosti. Stačí, když se pozorně zadíváte na obrázek.

Věděli jste o tom, že zpočátku byly testy osobnosti zavedeny armádou, aby usnadnily náročný proces výběrů vojáků? A od té doby nabraly na popularitě, že je někdy doporučují dokonce i lékaři. Mnoho lidí si tyto testy dělá jen tak pro zábavu, ale sem tam přijdou na něco, co o sobě ještě nevěděli. Podívejte se pořádně na tento obrázek a odpovězte na následující otázku. Kolik koní vidíte?

1 – 4 koně

Pokud jste uviděli pouze jednoho koně, znamená to, že se na většinu věcí díváte pouze z povrchu. Jste člověk, který se nestará o malé detaily a rozhodujete se poměrně dost rychle. Věříte v to, že každá malá část se jednoho dne změní v jeden velký celek. Naprosto chápete sílu a význam týmové práce. Můžete se snadno stát dobrým hráčem nebo vůdcem.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Jakmile se vám do hlavy dostane nějaký nápad, uděláte všechno pro to, abyste ho mohli zrealizovat. Je dost možné, že věci vidíte úplně jinak, než ostatní lidé, ale to rozhodně neznamená, že byste byli sebestřední. Vždy věříte svým pocitům a je vám jedno, co si o vás druzí myslí.

Mezi 5 – 10 koňmi

Jste typ, který vždy bere všechno vážně a chce se vždy dostat do té nejlepší formy. Jste perfekcionista, který se vždy dokáže rozhodnout rozumně a neustále se soustředíte na své úkoly. Jen málokdy se stane, že byste nedosáhli toho, co si umanete. Jste ten, kdo rád objevuje něco nového a nevadí mu čekání.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Vše plánujete dopředu, nemáte rádi, když vám nějaká nečekaná věc zkazí plány. Nevadí vám, když jednu a tu samou věc musíte dělat víckrát, důležité pro vás je, že to všechno děláte pro jeden důležitý cíl. Sebevědomí vám tedy rozhodně nechybí a druzí lidé to o vás moc dobře ví, takže se do nějaké hádky s vámi nikdy nepouští.

11 a více koní

Jste velice dobrý pozorovatel, všímáte si různých detailů. Můžete si všimnout něčeho, co ostatní neviděli a tím vyřešit nejeden problém. Když dostanete nějaký úkol, podíváte se na něj ze všech stran a poté až ho začnete řešit. A odevzdáte ho, až si budete jisti, že je naprosto dokonalý. Chcete, aby vše bylo podle vašich představ, a to je důvod, proč některé věci odevzdáváte se zpožděním.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Rádi děláte věci podle plánu a řídíte se příkazy a pokyny. A není divu, že většinou dosáhnete naprosto dokonalých výsledků. Jenže vaše neustálá honba za dokonalostí vás dost často znejišťuje. Říct vám ale, ať trošku zpomalíte, je způsob, kterým vás ostatní dokáží rozzlobit.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]