Na fotce se skrývá 6 maskovaných vojáků před nepřítelem: Dokážete je všechny najít a přežít ve válce?

Podívejte se na obrázek a pokuste se najít věci, které se na něm skrývají. Nebojte se, je to vlastně jednodušší, než se může zdát.

Na tomto obrázku se skrývá šest odstřelovačů z britské armády a je téměř nemožné je zahlédnout. Ale když si na něj uděláte čas a začnete se pořádně soustředit, určitě je všechny najdete i vy. A je dost možné, že vám na to bude stačit pár minut. Pokud se vám to nepodaří, nebojte se, na konci článku je pro vás také připravené řešení.

Osobní strážce královny

Tento obrázek pochází z Household Cavalry, která je součástí britské armády a skládá se ze dvou regimentů – Life Guards a Blues and Royals. Household Cavalry vlastně vždy působil jako osobní strážce královny a se svou dlouhou tradicí je jedním z nejprestižnějších prvků britské armády. Pluky mají dokonce účty i na Twitteru a na Štědrý den zveřejnily sérii obrázků, které zaujaly mnoho lidí.

Vidíte schované vojáky?

Účelem těchto obrázků je ukázat, jak efektivně se umí vojáci maskovat. No schválně, vidíte na něm 6 zamaskovaných vojáků? Když se na tento obrázek někteří lidé podívali, říkali si, proč vojáci sdílejí fotku normálního lesa, nikoho tam neviděli. Je totiž jen málo lidí, kteří je všechny viděli na první pohled, no zkrátka tito muži opravdu vědí, jak se před nepřítelem maskovat.

Fotografie: Canva

Tak co, vidíte nějaké vojáky? Popravdě vám musíme říct, že i pro nás to byl ze začátku trošku oříšek, ale ono opravdu stačí, když se začnete trošku soustředit a projedete si obrázek ze všech stran. Pokud je ale ani tak nevidíte, na obrázku výše se dozvíte, kde se nacházejí. Je opravdu skvělé, jak dokonale dokážou splynout s okolím.