Nevěsta na svatbě dohnala babičku k slzám. Oblékla si šaty z jejího obřadu před 60 lety

Fotografie: Depositphotos

Nevěsta se rozhodla, že ve svůj svatební den projeví úctu své milované babičce. Oblékla na sebe něco, co staré dámě připomnělo její vlastní šťastný den.

Mladá Laura se rozhodla, že babičku, kterou pozvala na svou svatbu, překvapí tak, jak to její příbuzná rozhodně nečekala. A překvapení se opravdu podařilo, nejen babička, ale i mnoho dalších lidí v sále bylo jejím gestem nadšeno a zároveň dojato. Reakce překvapené babičky byla natočena na kameru a dojímá nejen její rodinu, ale také cizí lidi na internetu.

Nejen nevěsta, i její babička propukla v pláč

Na videu, které se objevilo na internetu, je vidět Laura, která vstupuje do sálu plného hostů ve svatebních šatech. Ihned se na ni všichni otáčí, ten, kdo ale zůstane opravdu překvapen, je její babička, která ihned pozná, co má Laura na sobě. Podle webu Fakt se totiž jedná o její vlastní svatební šaty, které na sobě měla ve svůj šťastný den před 60 lety.

Ve chvíli, kdy dívka vidí emotivní reakci své babičky, neudrží se ani ona a propukne v pláč. Vyzve nejen svoji babičku, ale také dědečka, aby s ní šli na pódium a před zraky hostů si zde společně zatančili. Dojemné video bylo zveřejněno na sociální síti Instagram, kde se začalo rychle šířit.

Nejen rodinu, dojímá i neznámé lidi

Zcela autentická a dojemná reakce babičky, která spatří svou vnučku, dojímá nejen lidi na sociálních sítích. Video se velmi rychle stalo virálním a začalo se šířit doslova celým internetem. Je důkazem toho, jak úzké pouto může vzniknout mezi rodinnými příslušníky. Laura o chystaném překvapení neřekla nikomu, svatební šaty našla v krabici na půdě svých prarodičů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený (@majicallynews)

Po dokonalém začátku obřadu nastal zlomový moment, ze kterého svatebčanům zatrnulo

Nejedná se o jediný případ dojemného gesta, které se dotklo nejen rodinných příslušníků, ale také neznámých lidí na internetu. Některá videa se i bez předchozího očekávání stanou hitem internetu a zaujmou i lidi, kterých se příběh přímo netýká. O podobném příběhu jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali, jednalo se o dojemné video, na kterém se manželka loučí se svým umírajícím mužem.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]