Ženich nechal nevěstu u oltáře samotnou. Smutná nevěsta to ale vyřešila po svém a všichni přítomní jen nevěřícně zírali

Fotografie: Depositphotos

Někdy se na svatbách stane něco, co byste asi nečekali. Ať už se jedná o únos nevěsty po hádku všech zúčastněných. Je toho opravdu hodně, co by se mohlo stát.

V indickém městě Kanpur se konala normální svatba dvou mladých lidí. Nikdo nečekal, jak moc neobvyklá právě tato svatba bude. Když se ženich nedostavil k oltáři, všichni o něj začali mít strach, protože si mysleli, že se mu něco stalo. Brzy však vyšlo najevo, že ženich nepřišel k oltáři schválně, aby tam svoji snoubenku nechal samotnou. Všichni byli překvapeni, když jeho místo zaujal jeden z hostů.

Měla to být velkolepá svatba

Svatba má být jedna z nejkrásnějších vzpomínek snoubenců, protože si na ní navzájem přísahají lásku před rodinou a svými blízkými. Věci ale vždy nejdou přesně podle plánu, jak mohli vidět svědci a hosté právě na této svatbě. Obřad se konal v Kanpuru, což je největší město indického státu Uttarpradéš. Ženich se nedostavil na jeden z mnoha obřadů, při kterém si snoubenci vyměňují věnce.

Fotografie: Pixabay

Rodina nevěsty byla rozhořčená

To, že ženich nepřišel, velmi znepokojilo jeho rodinu, která se bála, že se mu něco stalo. Během pátrání po něm ale vyšlo najevo, že se muž dobrovolně schoval na místo, kde ho nikdo nenašel, což prostě znamenalo, že opustil svoji snoubenku těsně před svatbou. Rodina nevěsty, která pro tuto svatbu utratila opravdu velké množství peněz, neskrývala rozhořčení nad mužovým chováním.

Fotografie: Pixabay

Ženich se doteď nenašel

Příbuzní ženicha přišli s bláznivým nápadem a vybrali nevěstě jednoho z hostů, aby se stal jejím mužem. Rodiny k překvapení všech souhlasili a svatba tak nakonec proběhla podle plánu. Příbuzní nevěsty se však nedokázali smířit s takovým ponížením a nahlásili to policii. Je dost možné, že to udělali proto, aby od rodiny ženicha dostali aspoň nějaké peníze.

Fotografie: Pixabay

Doteď se však nepřišlo na to, kde se muž, který utekl od oltáře ukrývá. Policie ho hledá nejen jménem nevěstiny rodiny, ale samozřejmě ho chtějí najít i jeho blízcí. Ženichův otec veřejně požádal o nalezení jeho syna. Oba tyto případy jsou dle místní policie v šetření.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]