Novomanželé si pro svatebčany připravili dokonalé překvapení. Nikdo v sále nechápal, co se děje

Fotografie: Depositphotos

Svatby bývají krásné události, na nichž je cítit hodně lásky. Dva lidé se dávají dohromady, aby spolu mohli prožít hezký zbytek života. A občas tuto akci doprovází i příjemná překvapení.

Pokud jste někdy byli na nějaké svatbě nebo se teprve chystáte, můžete si být jistí, že si tuto akci náležitě užijete. Většina snoubenců se totiž snaží vymyslet dobrý program na krásném místě plném lidí, jež jim jsou nejblíže. Každý člověk může být rád, když mu přijde pozvánka na svatbu. Je to totiž znamení toho, že vás svatebčané berou jako jim blízkého člověka, kterého chtějí mít u takto významné události.

Svatby se konají po celý rok

Většina svateb se odehrává primárně od dubna do září, kdy jsou nejvhodnější podmínky pro to, aby se tato událost mohla konat venku. V zimě se také koná mnoho svateb, ale lidé musí počítat s tím, že je potřeba tuto akci naplánovat ve vnitřních prostorech. Každé místo je však ve většině případů velké, aby se sem vešlo hodně hostů a byl prostor pro tanec.

První tanec snoubenců

Na svatbách si snoubenci také zatančí svůj první tanec, na který se většina lidí musí předem připravovat. V dnešní době totiž není velká účast na tanečních kurzech pro mladé, a proto tyto kroky a pohyby dohání snoubenci ještě před svatbou. Hosté v mnoha případech první tanec od snoubenců očekávají, ale v klasickém podání. Tito snoubenci si připravili pro svatebčany dokonalé překvapení, jež jim skvěle vyšlo.

V Irsku lidé milují jejich typický tanec, a proto nesmí chybět na žádné svatbě. Když se v sále rozezněla hudba, všichni hosté začali netrpělivě sledovat, co se bude dít. Na pódium přišlo několik dívek společně s nevěstou a začaly tančit. Bylo vidět, že celé vystoupení mají dokonale nacvičené a všechny kroky byly sehrané. Jednalo se totiž o taneční skupinu, do níž patřila i nevěsta. Díky tomu šlo vše podle plánu.

Fotografie: Pixabay

Ženich, který neumí tančit

Tento pár si pravděpodobně před svatbou neužil příliš mnoho příprav s prvním tancem, jelikož sám ženich přiznal, že tančit neumí. Na taneční skupině nebyla vidět žádná nervozita, protože moc dobře věděli, co dělají. Velkým překvapením však bylo, když se k taneční skupině přidal ženich a začal také tančit, což vůbec nikdo nečekal.

Zdroj: Kærlighed

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]