Svatbu jako z pohádky narušilo hořké překvapení. Jedna věta ženicha srazila všechny přítomné do kolen

Fotografie: petrr / Creative Commons / Attribution 2.0

Ženich přistoupil ke svému svatebnímu dni opravdu neobvykle. Připravil si totiž drsnou pomstu za nevěru, na kterou nikdo z přítomných nikdy nezapomene.

Pro většinu zamilovaných párů je svatební den jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Ovšem neplatí to u každého. Je pravda, že si můžete plánovat sebedokonalejší svatbu, ale někdy zasáhne osud, jenž dopustí drobné chyby na jinak perfektním dni. Zpravidla se pak jedná o veselé příhody k vyprávění. Jenže tentokrát byl ženich sám rozhodnut, že ze svatby vytvoří nezapomenutelný okamžik, ale ne v dobrém slova smyslu. Alespoň ne pro nevěstu. Rozhodl se jí totiž pomstít za nevěru.

Vzal si ji, i když věděl, že ho podvedla

Svatba tohoto páru byla rozhodně zcela jiná než všechny ostatní. Ženich si totiž bral svou snoubenku s vědomím, že ho během jejich dlouholetého vztahu podvedla, a to hned několikrát. Místo toho, aby se s ní rozešel, vzal si ji a byl připraven ji přede všemi pozvanými svatebčany zesměšnit. To se mu povedlo.

Na tento moment budou všichni přítomní vzpomínat do konce života. Probíhal obyčejný obřad, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla přijít nějaká katastrofa. Ovšem po prvním tanci se ženich chopil mikrofonu, jak uvádí web Webniusy. Zdálo se, že má pro hosty připravenou zábavnou soutěž, vzápětí se však ukázalo, že jeho úmysly byly zcela jiné.

Vzpomínky na jejich svatbu pokazila nejméně očekávaná katastrofa. Její cesta k oltáři ovládla internet

Na tuto svatbu nikdo nezapomene

Co se stalo o pár minut později, všechny dostalo do kolen. Ženich požádal svatebčany, aby zkontrolovali své talíře. Pokud pod nimi nebyla červená nálepka, mohli zůstat na svém místě. Pokud ano, požádal je, aby předstoupili na parket. Zůstalo stát 8 mužů, jak píše server Mirror. Ženich pokračoval ve své řeči.

nevěsta a ženich
Fotografie: Freepik

„Prosím, podívejte se na tyto muže. Všichni spali s mou ženou. Ano, je to pravda, podvedla mě se všemi, když jsme byli ještě zasnoubeni. Brzy předložím dokumenty, aby bylo naše manželství prohlášeno za neplatné,“ vysvětlil ženich a odešel. V sále bylo hrobové ticho. Jak to ve skutečnosti s párem dopadlo, se už neví. O podobném příběhu ze svatby jsme již psali na SvětěKreativity, tentokrát se však muži rozhodla pomstít nevěsta.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*