Svatební družba přinesl k oltáři rakev s ženichem: „Byl jsem mrtvý, dokud jsem tě nepotkal“

Fotografie: Depositphotos

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. Mnoho lidí se pečlivě věnuje jejím přípravám. Tento ženich si však vymyslel něco, co na žádné svatbě ještě nebylo.

Každý se snaží, aby jeho svatba byla výjimečná a, pokud možno, i nějakým způsobem originální, a tudíž nezapomenutelná. V tomto duchu nejspíše přemýšlel i ženich, který se rozhodl vyděsit většinu svatebních hostů. Jeho kamarádka sdílela na TikToku záběry s jeho bizarním příchodem k oltáři, tedy výstižněji řečeno s jeho přinesením k oltáři.

Svatebčané jen nevěřícně zírají

Svatba se odehrávala venku. Na louce je postavené zdobené loubí a po stranách svatební uličky jsou rozmístěné židle. Svatebčané jsou plni očekávání, kdy dorazí ženich, a svatba tak bude moci začít. Najednou na konci svatební uličky zaparkuje velké auto. Kolem se shromáždí družba a družičky. Když se auto otevře a oni z něj vytáhnou černou rakev, svatebčané jsou v šoku. Tohle nikdo nečekal.

Z reproduktorů hraje rocková skladba Rest in Peace, tedy „Odpočívej v pokoji“. Ti, co nesou rakev, se však neubrání úsměvům, a ženich tak „prochází“ uličkou k oltáři opravdu originálním způsobem. Když rakev přinesou k oltáři, stoupnou si do řady před ni, aby nebylo vidět, jak ženich z rakve vylézá. Někteří o tomto vtípku věděli, a tak se usmívají, zbytek lidí je v mírném šoku a fotografové se mohou přetrhnout, aby celou nevšední scénu zaznamenali.

Většina lidí si myslí, že to přehnal

Co na to řekla nevěsta, bohužel nevíme, její příchod k oltáři už na videu zachycen není. Video na TikTok umístila kamarádka ženicha s titulkem: Řekni mi, že jsi dramatický, aniž bys říkal, že jsi dramatický.“ Není se co divit, že ho lidé začali ihned masově sdílet – a viděli ho už miliony lidí. Desetitisíce ho také okomentovaly.

hnědá rakev
Fotografie: Freepik

Některým to přišlo vtipné, ale mnozí jeho nápad kritizovali. Zdálo se jim to neuctivé. Jedna žena napsala: Rozvedla bych se dřív, než bychom si řekli ano.“ Jiný komentující se vyjádřil, že pokud by na té svatbě byl, už by seděl v baru, popíjel a přemýšlel, kde si najde jiné přátele. Ne všichni však byli takto kritičtí. Našlo se i jedno velmi pěkné vysvětlení.

Na tuto svatbu opravdu nikdo nezapomene

Jedna komentující totiž napsala, že tím ženich určitě chtěl říct něco ve smyslu: „Byl jsem mrtvý, dokud jsem tě nepotkal“ nebo Můj život ve skutečnosti nezačal, dokud jsem tě nepotkal.“ Ať už to myslel jakkoliv, rozhodně se mu povedlo udělat jejich svatbu nezapomenutelnou. A nejspíš ani nedošlo ke zmiňovanému rozvodu.

Takový žertík se však také nemusí vyplatit. Rozhodně bychom si při plánování podobně šokujících odhalení měli být jisti tím, že náš protějšek to nepohorší nebo neurazí. Pokud se ale sejdou dva vtipálci, kteří si umí ze života udělat legraci, můžeme se pak dočkat přesně takových situací. Nad těmi se pak můžeme zasmát nebo pohoršit, ale rozhodně musíme uznat, že to není nuda.

Zdroj: Globo