Nevěsta neudržela na uzdě zklamání ze svatebních darů. Nejdříve si myslela, že jde o špatný vtip

Fotografie: Depositphotos

Zklamaná nevěsta se nedokázala udržet a sdílela svůj příběh na sociálních sítích. Obsah darovaných obálek ji nemile překvapil.

Výběr dárků je někdy velice stresující záležitost. Vánoce, narozeniny, to jsou události, které ocení především děti a dospělí, kteří kupují dárky pouze těm nejmenším. Ale co každý rok vymýšlet pro rodiče, co nic nepotřebují, jak tvrdí, nebo pro partnera, který má všechno? V tomto případě jsou nejlepší svatby. Tady se problém vyřeší obálkou nebo nějakým pěkným rámečkem s penězi a je vystaráno. V to doufala i tato zklamaná nevěsta.

Se svatbou přicházejí vysoké náklady

O tom, že svatba je skutečně obrovsky nákladná záležitost, kterou si nemůže dovolit jen tak každý, rozhodně není žádných pochyb. Přestože toužíte po veliké svatbě s kapelou, množstvím hostů a velkolepou zábavou, někdy je potřeba od svých snů upustit a zorganizovat si svůj den podle současného rozpočtu. Vždyť tady jde hlavně o lásku, ne?

Fotografie: Pexels

Možná tak měla uvažovat i žena jménem Natalia, která sice na velkou svatbu neměla peníze, ale i přesto ji uspořádala. Doufala totiž, že se od hostů dočká finančního obdarování, které nakonec její problém vyřeší. To se ale přepočítala. Nebo spíš nedopočítala?

Nevěsta nedokázala ukrýt své zklamání

I když Natalia nepotřebovala svatební hostinu jako z Hollywoodu, nechtěla ani příliš šetřit. A tak pozvala kolem 78 hostů. Měl to být nejkrásnější den jejího života. Doufala, že to ocení i svatebčané a přispějí finančním obnosem v podobě svatebních darů. To samozřejmě udělali. Ale ne ke spokojenosti nevěsty.

Fotografie: Depositphotos

Když bylo po všem, Natalia začala počítat obsah obálek. Jakmile byla u konce, byla natolik zklamaná, že se nedokázala udržet a své rozhořčení nad nesplněnou „povinností“ všech přítomných sdílela na sociálních sítích. Tam se ale podpory také příliš nedočkala.

Komentáře sledujících mluvily jasně

„Šest tisíc? Řeknu to na rovinu, tohle je výsměch a špatný vtip,“ napsala Natalia. Na komentáře uživatelů nemusela dlouho čekat. Bohužel, než všechny byly na její straně.

„Možná jsi měla na svatbu prodávat vstupenky“

„Výsměch je hlavně pořádání svateb pro zisk. Jak můžete svým hostům vyčítat, kolik vám darovali? Měla byste zvát lidi, se kterými chcete oslavit tento významný den ve vašem životě, ne ty, kteří vás mají sponzorovat. V jaké době to žijeme?“

Fotografie: Pixabay

I když někteří připustili, že taková částka na počet pozvaných je trochu výsměch a zřejmě nepříjemné překvapení, většina Natalii odsoudila pro její marnivost a povrchnost.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]