Nevěsta se před pochodem k oltáři otočila na patě a odešla. Obdržela totiž telefonát, který vše změnil

Fotografie: petrr / Creative Commons / Attribution 2.0

Svatební den je pro mnoho žen jedním z nejdůležitějších v životě. Těšila se na něj i mladá Sarah, přesto se během svatebního dne zachovala velmi nečekaně a nechala hosty v ohromení.

Svatba mladé Sarah Ray se konala v Tenessee. Vše vypadalo jako obvyklý svatební den, nevěsta se od rána připravovala na to, jak se vydá cestou kostelem, na jejímž konci řekne svému vyvolenému ano a navždy tak spojí svoje životy. Ve chvíli, kdy již bylo vše připravené a Sarah měla na sobě oblečené svatební šaty, jí ale zazvonil telefon.

Hovor, který během chvíle všechno změnil

I přesto, že by se dalo čekat, že právě ve svatební den nebudeme zvedat mobilní telefon a vyřizovat nepotřebné hovory, Sarah telefon zvedla a to, co si vyslechla, ji donutilo jednat. K překvapení všech se Sarah nevydala cestou k oltáři, ale naopak kostel opustila. Sarah po položení telefonu nikomu neřekla ani slovo a tak nikdo z přítomných nerozuměl tomu, co ženu k jejímu jednání vedlo.

Jakmile totiž telefon položila, beze slova se otočila a z kostela odešla. Nechala tam nejen nechápavé hosty, ale hlavně svého partnera, který nechápavě stál u oltáře. I přesto, že to pro něj musela být opravdu nepříjemná situace, zachoval chladnou hlavu a věřil tomu, že jeho partnerka má opravdu dobrý důvod, proč musí nyní být někde jinde. Ani na chvíli to nebral tak, že se jej Sarah rozhodla ponížit a opustit.

Nevěsta s otcem se na sebe podívali a celý sál věděl, že se něco děje. Následující 2 minuty všechny ohromily

Hosté neváhali a situaci vyfotili

Některým ale vzniklá situace přišla vtipná a vyložili si jí jinak. Ženu ve svatebních šatech, která utíká po ulici pryč z kostela, si vyfotili a následně sdíleli na sociálních sítích s vtipným popisem. To, jak moc se ale spletli, se ale dozvěděli vzápětí. Telefonát, který Sarah obdržela, byl totiž z nemocnice. Informoval ji o velmi nepříjemné zprávě. Bylo pochopitelné, že se zachovala tak, jak se zachovala.

Těsně předtím, než se měla mladá žena vydat k oltáři, se dozvěděla, že její otec a babička se stali obětí automobilové nehody. Je tedy pochopitelné, že v tuto chvíli se nemohla vydat uličkou ke svému partnerovi, ale rozhodla se vydat do nemocnice a zjistit, jak moc je situace vážná. Naštěstí zjistila, že ani jeden není zraněn a proto se po čase do kostela vrátila, a muži svého života řekla své ano.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]