Změna účesu může neuvěřitelně přidat na půvabu a kráse

Změna účesu z nás mlže udělat úplně jiného člověka, kterého nepozná ani nejbližší okolí. A není to složité. Stačí se jenom svěřit do rukou zkušené kadeřnice, nebo do rukou zkušené stylistky, nebo zkušeného stylisty. Tito lidé díky svým zkušenostem umí doslova zázraky. Tato žena se o tom jasně přesvědčila.

Dvacet let se o své vlasy nijak nestarala

Je to až neuvěřitelné, ale ona sama přiznala, že se o své vlasy dlouhých 20 let nijak zvlášť nestarala. Samozřejmě je klasicky myla, ale tím její péče začínala a také končila. Žádné moderní účesy, žádné výrazné střihy, a už vůbec ne různé masky, nebo barvy. Právě tato minimální péče však přinesla ženě jedno pozitivum. Měla vlasy, které byly velmi dlouhé. Takové by jí řada jiných žen skutečně záviděla.

Desítky centimetrů musely pryč

I když své dlouhé vlasy milovala, rozhodla se, že se svěří do péče profesionálům a nechá je dělat svou práci. A ti se rozhodli, že změna účesu bude opravdu radikální a tak vzali nůžky a začali stříhat. A to nejenom konečky, ale pořádný kus jejích dlouhých vlasů. Několik desítek centimetrů jejího účesu tak muselo pryč.

Nový účes jí změnil

Tato změna účesu vedla k tomu, že se žena doslova změnila k nepoznání. A nebylo k tomu potřeba mnoho. Stačilo jenom výraznější zkrácení, využití přírodních vln na vlasech a také zcela nový styling. Najednou to byla úplně jiná žena, která před stylisty stála. Ani ona se v zrcadle nemohla poznat.

A aby vypadala opravdu dokonale, tak byla i profesionálně nalíčena. Když k profesionálům přicházela, šlo o obyčejnou ženu, takzvanou šedou myš. Ale když odcházela, tak to byla šarmantní dáma, která vypadala skvěle. Přitom stačilo tak málo. Jenom změna účesu a decentní líčení. Budiž její účes dobrou inspirací pro ty z vás, které nejsou spokojené s tím, jak vypadají a bojí se, že změny mohou být náročné. Jak vidíte, nejsou.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]