Kadeřník tvrdil přesvědčené ženě, že její přání je téměř nereálné. Svůj výkon označil za životní dílo

Fotografie: Depositphotos

Snem mnoha žen je vypadat mladší, než ve skutečnosti jsou. K těmto dámám patří i Ellen, ta se ale rozhodla, že se s tímto snem nehodlá rozloučit, a svěřila se do rukou odborníkovi.

Christopher Hopkins je známý jako MakeoverGuy, specializuje se na radikální změny a netají se tím, že se jedná o jeho poslání. Svými proměnami totiž vrací ženám do života jiskru, novou naději a mnohdy i velkou změnu. Jeho proměny jsou známé po celém světě, je vlastníkem několika věhlasných salónů a sjíždějí se za ním různé ženy.

Všechny chtějí to samé, radikální změnu

Christopher se proslavil nejen napsáním knihy, ale také prostřednictvím svého YouTube účtu, na kterém pravidelně sdílí proměny, jimiž pod jeho rukama ženy prošly. Změna vzhledu často v jejich životě znamená mnohé, přinese jim nový nádech, energii a potřebnou jiskru. Není divu, že se na něj obrací ženy z různých koutů světa, to, co dokáže, je téměř neuvěřitelné.

Ellen patří k jedněm z těch žen, které se rozhodly se na Christophera obrátit s žádostí o pomoc. Její přání bylo skromné, chtěla jen vypadat o 10 let mladší. Něco, co se na první pohled jevilo jako nereálné, ale pro Christophera nebylo nesplnitelné. Nejen Ellen totiž prošla proměnou pod zázračnýma rukama Christophera, mnoho dalších osudů můžeme najít na jeho osobních stránkách Makeoverguy.

Sebevědomí 60leté ženy spadlo na bod mrazu. Stylista myslel, že nemá šanci. Výsledek je ohromující

Zdůraznil její ženskost a přirozenou krásu

Kouzlo v proměnách tohoto talentovaného muže není nijak záhadné, Christopher se pouze soustředí na to, aby podtrhl ženskou přirozenost a osobní krásu každé z dam, která se svěří do jeho rukou. Mnohdy totiž stačí trocha péče, nová barva vlasů a sestřih a i značně unavená žena se náhle promění v krásku, jež by se mohla procházet po mole.

Výsledkem proměn, které u tohoto muže ženy zažívají, jsou mnohdy překvapené a nevěřící pohledy do zrcadla. Většina žen se totiž na první pohled nepozná, to byl i případ Ellen. Christopherovi se totiž povedlo přesně to, s čím se na něj obrátila. Pomocí make-upu a změny účesu ji dokázal omladit o 10 let. Podobně se mu podařila proměna u Jane se zanedbaným vzhledem, o její proměně jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali již dříve.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]