Dlouhé roky se cítila jako šedá myška. Díky dechberoucí proměně u stylisty omládla o 20 let

Fotografie: Depositphotos

Měla strach udělat odvážný krok a přihlásit se do proměny vzhledu. Nakonec však své obavy překonala, a dobře udělala. Žena v důchodu vypadá na třicet.

Když žena nastoupí do důchodu, neznamená to, že tomu musí přizpůsobit i svůj vzhled, pokud to tak necítí. Šedivé vlasy, kruhy pod očima, vrásky, ničemu z toho se zřejmě v určitém věku nevyhneme nikdo, ale proč by žena nemohla podpořit své přednosti dokonalým líčením a účesem a zároveň skrýt své nedostatky, aby se cítila dobře.

Už ji nebavil vzhled šedé myšky

Molly Rae z Twin Falls se rozhodla navštívit tu nejpovolanější osobu, co se změny vzhledu týká. Známého Christophera Hopkinse, za nímž se sjíždějí ženy z celého světa. Stylista spíše známý pod přezdívkou The Makeover Guy již změnil životy mnoha žen. Dveřmi jeho salónu vchází a vychází zcela jiná osoba, kterou sotva dokáže poznat vlastní rodina.

Přesně po tom toužila i Molly. Rozhodla se vystoupit ze své komfortní zóny, jak uvádí web Život, a kompletně změnit svůj vzhled. Už ji nebavilo vypadat několik let pořád stejně, být šedou myškou mezi ostatními. Už se nechtěla dívat každé ráno v zrcadle na stárnoucí ženu bez šmrncu. Nejdříve měla strach, bála se něco změnit, ale překonala své obavy a odhodlala se zcela oddat do rukou Christophera.

žena u stylisty

70letá žena se u stylisty bála, že už nikdy nevyjde mezi lidi. Výsledek předčil její nejdivočejší sny

Z důchodkyně třicítkou

Jakmile byl Chripstopher hotov, z Molly se stala o 20 let mladší žena. Stylový účes perfektně padnoucí k její tváři, dokonalé líčení, které však zároveň není příliš tvrdé, ale spíše svěží, z důchodkyně vytvořily třicítku s chutí do života. Ostatně se můžete přesvědčit sami ve videu níže, které pochází z youtubového kanálu MAKEOVERGUY, kde Christopher zveřejňuje většinu proměn.

Ačkoli jsou pro mnoho žen líčení a úprava vlasů zcela přirozené, některé se svým vzhledem bojují. Netuší, co by mohlo svědčit jejich tváři, proto se raději make-upu a barvám na vlasy či odvážnějšímu střihu vyhýbají. Christopher už spoustě žen ukázal cestu, jakou by měly jít. O několika z nich jsme již psali na SvětěKreativity. Ani další žena nevěděla, co se svým vzhledem, nakonec se odhodlala k radikální přeměně z rukou kadeřníka.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]