Svatebčané nevěřili svým očím, když dokonalý obřad narušili žáci ze střední školy, kde ženich učil

Fotografie: Freepik

Podívejte se na video, v němž žáci přišli podpořit svého učitele na jeho svatbu. Zazpívali mu a dali tak najevo, že jim vůbec nevadí, že si za manžela bere muže.

Pro mnoho lidí ještě stále není příjemné se svému okolí svěřit, že je přitahuje stejné pohlaví. Jak uvádí deník Newly, je to obzvlášť výzva, pokud jste učitel. Jako v tomto případě, kdy se mladý učitel zpěvu bál reakce dětí i rodičů a o tom, že si bude brzy brát svého partnera, se raději vůbec nezmínil. Jaké bylo jeho překvapení, když na jeho svatbu dorazily všechny děti a daly mu jasně najevo, že s tím nemají nejmenší problém. Na dojemné video se můžete podívat níže.

Učitel před dětmi tajil, že je homosexuál

Žáci ze školy Hingham v americkém Massachusetts překvapili svého učitele zpěvu, když dorazili na jeho svatbu. Christopher Landis se o ní ve třídě ani nezmiňoval. Byl totiž homoseuxál a bral si svého partnera Joa Michienzieho. Bál se, jak by to děti nebo jejich rodiče přijali. A když ho někdy Joe přišel do školy navštívit, vždycky říkal dětem, že je to jeho kamarád.

To ale netušil, že děti už dávno nacvičují s jinou paní učitelkou sborovou píseň. Přes 50 dětí se přihlásilo do akce, aby vyjádřily svému učiteli podporu a přijetí. „Pak jsem viděl prvního studenta přicházet a říkal jsem si ‚Proboha‘, ale nemyslím si, že mě to zasáhlo, dokud nepřišli všichni tito studenti, usmívali se a všichni byli ve svátečním. Pak jsem začal plakat a oni začali plakat,“ řekl Christopher Landis pro InsideEdition.

Kvůli tomuto videu byla restaurace uzavřena na dobu neurčitou. Takhle se chovala zaměstnankyně

Přijetí pro něj znamenalo mnoho

Ve videu můžete vidět, jak do místnosti se svatebními hosty přichází děti a jejich učitelka si sedá za klávesy. Výraz na Christopherově tváři mluví za vše. Nevěří tomu a nechápe, co se to děje. Pak se děti seřadí, vytáhnou noty a spustí píseň, která se pro tuto příležitost hodí úplně nejvíce. „All you need is love“ od Beatles tak zní svatebním sálem a dojatý Christopher jen stěží přemáhá slzy.

Později se ukázalo, že s tímto nápadem přišli někteří rodiče, nakonec se zapojilo tolik dětí, že se do sálu sotva vešly. „Měl jsem pocit, že když děti přišly zpívat, v podstatě říkaly: To je v pořádku. Víme, kdo je Joe. Takže teď už před nimi říkám: Joe, můj manžel,“ dodává Christopher, kterému se velmi ulevilo, když zjistil, že děti i rodiče ho takto akceptují. Na SvětěKreativity jsme už psali o tom, jak je přijetí důležité. Podívejte se na reakci pětiletého chlapce, kterému se jeho starší bratr Oliver svěřil, že je gay.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*