Svatba v době koronaviru. Pár se rozhodl, že se musí vzít

Svatba je jasným potvrzením velké lásky dvou lidí. Jak ji ale uskutečnit v době, kdy po světě řádí koronavirus? Jeden pár to předvedl. Současná bezpečnostní opatření totiž zakazují to, aby se na jednom místě scházely velké skupiny lidí a tak je jasné, že klasická velká svatba se prostě uskutečnit nedá.

Odložit, nebo uskutečnit?

I tento pár stál před velkým rozhodnutím. Svatbu plánoval skoro přes rok a nyní mu vše zhatil koronavirus. A tak bylo třeba se rozhodnout. Dojde k tomu, že bude svatba odložena, nebo naopak dojde k tomu, že bude uskutečněna? Ale ne podle původních plánů, jelikož nikdo nechtěl riskovat jak pokuty, tak zdraví. Nakonec se pár rozhodl, že svatbu uskuteční.

Řekli si své ano

Oba dva se rozhodli, že sňatek nebudou odkládat. Když se milují, je třeba si to také potvrdit. A tak se sešli u oltáře a oba dva zde řekli také své ANO. To bylo jasným potvrzením jejich lásky. Nutno však říci, že moc lidí u tohoto slovíčka nebylo. Bohužel, nedalo se nic jiného dělat. Bezpečnost má být na prvním místě. Pár však dodává, že vše svým původně pozvaným hostům vynahradí v době, kdy už bude vše v pořádku, a bezpečnostní rizika pominou.

Velmi zvláštní svatba

Nutno dodat, že tato svatba působila opravdu zvláštně. Pár si totiž už dříve vybral krásný a také velký kostel, který měl být plný svatebních hostů. Ti ale kvůli bezpečnostním opatřením dorazit nemohli a taj došlo k tomu, že když šli k oltáři, míjeli jednu prázdnou lavici za druhou.

Vše působilo velmi podivně a netradičně. Na druhou stranu byla to jejich svatba a oni si mohli říci své ANO. A na druhou stranu, málokdo může říci, že se bral takto unikátně, ve velkém kostele, který byl v podstatě prázdný. Nakonec byla jejich svatba jednou z těch, na které se bude jistě dlouho vzpomínat. I proto se stala také jasným hitem internetu. Nedivíme se.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]