Mladá reportérka se stala babičkou dříve než její vlastní matka. Jak je to možné?

Fotografie: Pixabay

Život si někdy s lidmi zahraje zajímavou hru. Reportérka Melissa Kay ještě neměla ani čtyřicet let, když se narodilo její první vnouče.

Melissa Kay je úspěšná reportérka. Pracuje v televizi a svou profesi má velmi ráda. Pravděpodobně i proto, že má potřebu stále hovořit a v televizi pro to má nejlepší příležitost. Svými televizními vstupy si získala přízeň diváků. Dokonce se dočkala i vlastního pořadu. Ve své profesi se stala velmi úspěšnou. Dařilo se jí ovšem i v osobním životě.

Setkání on-line

Kvůli práci, v níž trávila prakticky veškerý svůj čas, neměla Melissa příliš příležitostí se seznamovat a najít si životního partnera. Proto vyzkoušela sociální sítě a on-line seznamky. Zde poznala o jedenáct let staršího Bruce, s nímž si padla do noty. Nejprve si psali a pak se začali pravidelně scházet. Byla z toho láska jako trám a nakonec i manželství. Od jejich svatby letos uběhlo už patnáct šťastných let.

Babičkou ve velmi mladém věku

Melissin manžel Bruce měl z prvního manželství dvě děti. Protože spolu další děti neměli, vžila se Melissa do role hodné macechy. S Bruceovými dětmi vycházela velmi dobře a měla pocit, že je tak trochu jako jejich máma. Děti postupně dospěly a Bruceova dcera se vdala a stala se maminkou. Tím pádem se z Melissy stala babička. A to ve velmi mladém věku. Byla dokonce babičkou dříve než její vlastní matka.

Fotografie: Pixabay

Tetou i babičkou zároveň

Krátce po narození prvního vnoučete se z Melissy stala teta, protože její sestře se také narodilo dítě. Bylo to velmi radostné období. Najednou bylo okolo Melissy plno malých dětí. I když své vlastní potomky neměla, o radost z malých dětí nepřišla. Mohla dělat na plný úvazek tetu i babičku zároveň. A toho s chutí využívala každou volnou chvilku.

Zdroj: Twice