Babička, která šla uložit miminko, nemohla čekat, co se v následujících 2 minutách přihodí

Fotografie: Depositphotos

Babičky se snad v každé rodině chtějí cítit potřebné a pomoci, s čímkoliv je potřeba. Stejně jako babička na videu, která rozesmála již miliony lidí.

Rodiče malých dětí ví, že každá pomoc od babiček se hodí. Ony totiž zvládly vychovat děti i bez moderních technologií, bez nichž si to lidé dnes už ani neumí představit. Měly děti, přestože neměly pračku, sušičku, myčku, robotický vysavač, ba ani chůvičku. Videochůvička se stala nejoblíbenější pomůckou rodičů moderní doby. Díky ní totiž vidí, jestli jejich batole spí, či vyvádí něco jiného. Třeba vylézá z postýlky, aby překvapilo rodiče.

Babička a uložení miminka

Některé babičky jako by byly zrozené pro rozmazlování svých vnoučat. Spousta z vás si jistě pamatuje, jak vykrmení se vraceli od babiček. A když se do rodiny narodí miminko, snaží se být nápomocné. Stejně jako babička z videa. Ta byla zachycena na videochůvičce s nočním viděním, která je dnes velmi oblíbená. Babička však byla menšího vzrůstu, takže si před dětskou postýlku připravila stoličku. Menší lidé mají opravdu potíže s vysokými mantinely dětských postýlek. A uložit spící dítě do tak vysoké postýlky bez probuzení je prakticky nemožné.

O tom se přesvědčila i babička z videa, která uložení úplně nezvládla. Žena při vstupu na stoličku před postýlkou ztratila rovnováhu a i s miminkem v náručí udělala do postýlky parádní kotrmelec. Oba jsou naštěstí v pořádku. Když dáma elegantně vylezla zase ven z postýlky, děťátko se posadilo a dívalo se na ni s výrazem, který jedna komentující pod videem nazvala „no tak, babi, snažím se spát“. Když babička zahučela do postýlky, byl slyšet jen smích tatínka dítěte.

Padající babička pobavila již miliony lidí

Babička by moc ráda nebyla, že je její ukládací metoda na internetu, ale jestli smích prodlužuje život, prodloužila ho už šesti milionům lidí. Pod videem je také téměř 500 pobavených komentářů. Jeden z komentujících tvrdí, že se takto dlouho nezasmál, jiný píše „Bůh žehnej babičkám“. Toto video je zkrátka velmi vtipné a naštěstí se během jeho pořízení nikomu nic nestalo.

Všichni zatajili dech, když 6letá holčička nastoupila na scénu. O několik sekund později všichni oněměli

Videochůvička je velmi užitečný pomocník v domácnosti s malými dětmi. Pomohla zabránit již mnoha nebezpečným situacím. Od pádu, kdy rodiče viděli, že se dítě snaží vylézt z postýlky, po jiné úrazy nebo dušení apod. Kromě videochůvičky s nočním viděním je s příchodem miminka také potřeba pořádně zabezpečit byt či dům. V dnešní době existuje nepřeberné množství vychytávek do domácnosti, přesto se nejvíce úrazů a nehod malých dětí stává právě doma.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]