Matka 3 dětí zmizela beze stopy. Po 11 letech pátrání úřednice konečně zjistily pravdu

Fotografie: Depositphotos

Cestování občas může být zrádné, protože nikdo netuší, co na něj na cestách čeká. Tato žena se nevrátila domů z cest, a proto po ní rodina vyhlásila pátrání. Po mnoha letech se zjistilo, co se stalo.

V databázi každé policie byste pravděpodobně našli obrovské množství lidí, kteří se ztratili a doposud je nikdo nenašel. Někdy je těžké určit, co přesně se mohlo stát, ale bohužel je velice často někdo nahlášen jako pohřešovaný. Tato žena odjela na cesty, ale po nějaké době se přestala ozývat a nikdo o ní nic nevěděl. Spustilo se tedy pátrání a po několika letech policie přišla s výsledky.

Žena chtěla změnit život

Žena jménem Kayannette Gabrielle se rozhodla, že by ráda změnila svůj dosavadní život, protože její děti vyrostly. Odstěhovala se tedy do Kalifornie a chtěla si zde splnit své tajné sny. Velice ráda cestovala a díky tomu, že už se nemusela starat o své dospělé děti, měla mnoho možností. Jakmile se vydala na cesty, bylo vše v pořádku, ale po nějaké době o ní její 3 děti přestaly mít informace a začaly se bát.

Žádné informace o matce

Děti si nějakou dobu myslely, že jejich matka cestuje po Austrálii, a proto se ani nedivily tomu, že o sobě matka nedává vědět. Jakmile to ale trvalo až moc dlouho, začaly se bát toho nejhoršího, a proto vše ohlásily na policii. V tu chvíli začalo pátrání. Protože policie dlouhou dobu nic nezjistila, najaly si potomci také soukromého detektiva, který by jim mohl pomoci a matku najít.

Fotografie: Depositphotos

Několik měsíců jejich matka Kayannette nepoužívala svůj e-mail, který byl nakonec deaktivován. Dokonce nevyužívala platební kartu, a proto to vypadalo tak, že jejich maminka zemřela. Jednoho dne Kaynnette umřela matka a když nedorazila ani na pohřeb, ztratily děti všechny naděje.

Nové detaily ohledně pátrání

Jednomu z potomků se jednoho dne dovolal šerif, který pro ně měl nové informace ohledně pátrání po jejich matce. Šerif jim sdělil, že jejich matka žila 3 roky na ulici v Santa Barbaře a trpěla duševní chorobou, kvůli které si nic nepamatovala. Protože nevěděla ani to, kdo je ona sama, pojmenovali ji ostatní lidé z ulice jako Santa Roberts, která žije v Santa Barbaře.

Postupné uzdravování maminky

Na jejich maminku se podařilo přijít jen díky tomu, že měla bohužel úraz a poté byla převezena do nemocnice. Byla totiž velmi podchlazená a ve špatném stavu. Díky péči lékařů se jí postupně začala vracet paměť a její stav se lepšil. Z nemocnice se dostala do bezdomovecké ubytovny, kde si vzpomněla na své pravé jméno. Na úřadu jí potvrdily její pravé jméno. I když už jí vypršela platnost občanského průkazu, poznaly ji z fotografie.

Fotografie: Pexels

Šťastné shledání po několika letech

Díky tomu, že Kayannette poznali na úřadu, tak tamní pracovnice zajistily, aby si žena mohla promluvit se svými dětmi. Ty jí okamžitě poznaly podle hlasu. Úřednice si nebyly jisté, zda si na svou rodinu pamatuje, a tak ženě ukázaly fotografie. Kayannette se ihned rozbrečela, protože svou rodinu poznala. Po téměř 10 letech se později shledala se svou rodinou a vše nakonec dopadlo dobře.

Zdroj: Twice