Netradiční oslava 90leté babičky: Páni stáli ve frontě, aby ji mohli vyzvat k tanci. Vnučka natočila její upřímnou reakci

Fotografie: University of the Fraser Valley / Creative Commons / Attribution 2.0

Mnoho padesátníků si stěžuje, že už je jim všechno jedno, že už svůj život prožili. Někteří lidé však i v 90 letech plánují, sní a mají se čile k světu.

Celý život již devadesátileté babičky byl úzce spjatý s tancem – a její narozeninová oslava není výjimkou. Mladí a pohlední taneční partneři přicházejí jeden za druhým a babička tančí a tančí. Babička vždy milovala hudbu a tanec, a tak chtěla, aby její narozeniny nebyly jen oslavou o pojídání dortu, ale aby se na nich hrálo v rytmu. Tančily se rumba, foxtrot, tango atd., každý tanec byl temperamentnější než ten druhý. Babiččina živost, vyrovnanost a šarm byly působivé. Pak přišel dort a babička vyjmenovala svá přání: být zdravá, dlouho žít a ještě mnoho let se hýbat a tančit.

Je zábavné to sledovat

Jean Phelps Veloz se rozhodla oslavit své 90. narozeniny večírkem v námořnickém klubu v thajském Bangkoku. Když se kamera rozjede, stojí Jean vedle tanečního parketu, když k ní přistoupí tři muži. V tu chvíli začne hrát píseň Let It Roll, kterou zpívá Pops Walsh s orchestrem Bill Elliott Swing Orchestra. Jeden z mužů vezme Jean za ruku a společně začnou tančit swing po parketu. Dav začne tanečníky okamžitě povzbuzovat, když si každý ze tří mužů střídavě předává Jean za partnerku.

Bohatá taneční minulost

To, že si mohla takto zatančit v den svých narozenin, byl pro Jean, jež je vlastně taneční ikonou pro několik generací tanečníků, kteří přišli po ní, velmi výjimečný okamžik. Jean, jež se specializuje na hollywoodský styl „Lindy“, což je forma swingového tance, byla taneční senzací již od mládí. Ve 40. letech 20. století účinkovala v mnoha filmech a vyhrála několik soutěží v Hollywoodu a v oblasti Los Angeles.

Jean má na svém kontě mimořádně působivé taneční úspěchy a vzhledem k tomu, že v tomto videu tančí plná energie a vzrušení, není těžké si představit, proč byla ve své taneční kariéře tak úspěšná. Když se tanec chýlí ke konci, je přivezen obrovský narozeninový dort a dav se přidá k písni, než sfoukne všechny svíčky.

Fotografie: Pexels

Na ženu, která právě oslavila devadesátiny, se pohybuje s větším elánem než mnozí mnohem mladší lidé. Její tanec je příkladem toho, proč je tak důležité zůstat aktivní a pečovat o své tělo. Podívejte se na video níže a podělte se o něj s rodinou a přáteli, kteří potřebují inspiraci!

Zdroj: Godvine

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*