Babička (94) zuřila, když přistihla manžela při nevěře. Svěřila se, jak důmyslně se pomstila

Fotografie: Псковская правда / Creative Commons / Attribution 2.0

Tato dáma to umí skutečně roztočit. Na sklonku života se stala hvězdou internetu a módní ikonou. Natočenou pomstu nevěrníkovi vidělo přes 5 milionů lidí.

Doris je 94letá dáma, která se stala hvězdou internetu. Vnuk ji začal natáčet a videa umísťoval na TikTok. Elegantní babička nazývá věci pravými jmény a ihned získala srdce mnoha lidí. Její vkusný styl, líčení a zářivá osobnost přitahují fanoušky jako magnet. V jednom z příspěvků se s nimi podělila i o dávnou historku o tom, jak se pomstila nevěrnému manželovi a jeho milence.

Líčit se v manželství nesměla

Nebýt jejího vnuka Gia, asi nikdy bychom se o této vitální babičce nedozvěděli. Byl to právě on, kdo ji natáčel a vzal ji do kosmetického salonu, aby ji profesionálně nalíčili. Přestože je Doris krásná žena, většinu života se nelíčila. A nebylo to proto, že nechtěla. Měla opravdu smůlu na partnery.

Ani jeden z nich nebyl příznivcem výrazného líčení. Když se naposledy namalovala, její třetí manžel ji surově napadl a donutil ji, aby si obličej umyla. Od té doby se už nikdy nelíčila. Když ji však vnuk před dvěma lety vzal do salonu krásy, opět se zamilovala do módy a oblékání. Vzpomněla si, jak za mlada milovala rudou rtěnku. Od té doby se ponořila do světa líčení a stylového oblečení. Stala se neuvěřitelně populární, a to i díky historkám, které vyprávěla.

Svoji sokyni v lásce opila

V jednom z videí tak můžeme slyšet, jak Doris zatočila se svým nevěrným manželem. Poté, co se o jeho nevěře dozvěděla, začala pátrat, s kým ji podvádí. S dotyčnou dámou se seznámila a skamarádily se. Když si získala její plnou důvěru, nastal čas na pomstu. Vyrazily si společně do baru, aby se trochu pobavily.

Doris prý skoro nepila, zato milenku k pití povzbuzovala. Nakonec se „kamarádka“ opila tak moc, že její obličej skončil uprostřed talíře s jídlem. Usnula. Doris pak zavolala svému muži a řekla mu: Přijď si vyzvednout svoji přítelkyni. Sedí tady opilá s obličejem v talíři s jídlem.“ Její vnuk se směje a poznamená, že to byla divoká pomsta. Doris odpoví: „Já vím a miluji to.“

Objevila se ve francouzském módním časopise

Toto druhé manželství tak vedlo k rozvodu. Doris vzala svých pět dětí a od manžela se odstěhovala. V tehdejší době musela chodit do tří zaměstnání, aby se uživili. Doris však měla vždy velké srdce a myslela víc na ostatní než sama na sebe. V té době například založila školku, ve které nemuseli chudí rodiče platit školné.

Její sláva, které se jí na sklonku života dostalo, však netrvala dlouho. Doris letos v létě zemřela, a tak už nemůže své fanoušky těšit roztomilými příspěvky. Za poslední dva roky stihla dát mnoho rozhovorů do médií, seznámila se se spoustou nových lidí, a dokonce se objevila i ve slavném francouzském módním časopise. Na to, jak okouzlující tato dáma byla, se můžete podívat ve videu.

Zdroj: Humorbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*