Muž si po těžké mrtvici své manželky začal s její ošetřovatelkou a nastěhoval si ji domů. Lidé nad jeho chováním jen kroutí hlavou

Fotografie: Pixabay

Jednoho dne náhle zkolabovala a zůstala ve vegetativním stavu. Její manžel udělal něco, co nikdo nečekal. Začal si s její ošetřovatelkou, která se k nim nastěhovala. „Jsme šťastní,“ tvrdí.

Matka čtyř malých dětí Donna Ormondroyd z Velké Británie jednoho dne zkolabovala a upadla do bezvědomí. I přes snahu lékařů se ji nepodařilo probrat k životu. Poté, co zůstala upoutaná na lůžko ve vegetativním stavu, její manžel Gregg se musel sám starat o čtyři malé děti. Pak udělal něco, co mu rodina Donny nikdy neodpustí. Sblížil se s mladou pečovatelkou své manželky. Nyní všichni žijí pod jednou střechou. Příbuzní jeho ženy mu zazlívají, že se Donna nemůže bránit a že zneužívá jejího stavu.

Měla se o ženu starat, místo toho ji nahradila

Donna byla energická žena, které bylo všude plno. Se svým manželem Greggem, který pracuje jako řidič autobusu, měla čtyři děti, z nichž nejmladší dceři bylo teprve půl roku, když Donnu postihla těžká mrtvice a ona skončila v umělém spánku. Po pár týdnech ji lékaři probrali, žena ale nikdy nenabyla plného vědomí a zůstala ve vegetativním stavu.

Fotografie: Freepik

Poté, co byla propuštěna z nemocnice, najal Gregg pečovatelku Anne Robinson (32), která se měla o nemohoucí Donnu starat, zatímco on pečoval o své čtyři děti. Kvůli tomu musel opustit svou práci, protože by s ní dohromady péči o děti nezvládal. Nakonec věci vzaly jiný spád a Gregg se zapletl s pečovatelkou Anne. Zdravotní sestra poté opustila nemocnici a nastěhovala se do domu Greggovy a Donniny rodiny. To ale pobouřilo její rodinu.

Je to tak správné, komentoval svůj nový vztah

Gregg velmi dlouho zapíral a všechna obvinění z mimomanželského vztahu odmítal jako nepravdivá. Po několika měsících napjatých vztahů s příbuznými i nejrůznějších obvinění z řad veřejnosti díky medializaci jejich příběhu svůj poměr Gregg i Anne přiznali. Na sociálních sítích změnili svůj status na „zadaný“ a zveřejnili své společné fotografie.

Fotografie: Pixabay

Když se podívám zvenčí na to, co si lidé myslí a srovnám to s tím, jak se věci mají ve skutečnosti, musím říct, že nic z toho se našeho skutečného života netýká,“ prohlásil Gregg Ormondroyd v jednom rozhovoru pro televizi ITV.

„Máme doma šťastné prostředí, děti potřebují být s mámou,“ řekl s odkazem na věk svých ratolestí, který zdravotní stav své maminky Donny nechápou a zatím netuší, že už si s nimi nikdy nebude hrát. „Myslím, že je to tak správné,“ zastal se muž své nové partnerky a ospravedlnil tak jejich vztah.

Zdroj: ITV

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]