Babička napsala svůj vlastní nekrolog: Po smrti svými slovy zaskočila celou rodinu, napsala tam nemyslitelné

Fotografie: Depositphotos

Nekrology obvykle nejsou zábavné čtení, ale jedna babička se rozhodla dokázat, že i po smrti srší humorem.

Kanadská babička rozesmála svou rodinu i po smrti – a dokázala rozesmát i tisíce lidí na internetu. Sybil Marie Hicks zemřela 2. února ve věku 82 let, ale až poté, co ve spolupráci se svými dvěma dětmi napsala vlastní nekrolog. Její nekrolog byl ale všechno jiné než smutná a strohá záležitost, kterou většina lidí od úmrtního oznámení očekává: Svého manžela v něm láskyplně nazývá „koňskou pr**lí“, jmenuje děti, které v průběhu let „tolerovala“, a vtipkuje o „žhavém“ těle, které získala díky kremaci.

V nekrologu se píše

„Bolí mě to přiznat… ale já, paní Ron Hicksová z Baysville, jsem zemřela,“ začíná nekrolog v listu The Hamilton Spectator. Zemřela jsem pokojně se svou nejstarší dcerou Brendou po boku 2. února 2019 v 8:20 hodin. Zanechala jsem po sobě milujícího manžela Rona Hickse, kterému jsem často láskyplně říkala „koňská pr**l“.”

„Zanechala jsem po sobě také své děti, které jsem léta tolerovala: Boba (s Carol), svého nejstaršího syna a také svého oblíbence. Briana (s Ginette), který byl oblíbencem sušenek Oreo, Brendu alias „Hazel“, která běžela uklízet koupelny, když slyšela, že přichází návštěva. Barbaru (s Gordonem), což je věčná slečna dokonalá, a nakonec Baby Bruce, který nechtěl jíst domácí krůtí polévku, protože nechtěl být při jídle ve střehu a hledat kosti.”

Fotografie: Freepik

„Bude mi chybět, když neuvidím svá nejmilejší vnoučata: Caitlin, Megan, Joela, Issaca, Masona, Rachel, Annie, Emmu, Harrisona, Clarka, Choe, Oriona, Griffina vyrůstat v neuvěřitelné lidi, kterými mají být.”, pokračuje sloupek nekrologu.

„Střední školu ve Waterdownu jsem absolvovala s vyznamenáním v zářivě lesklých sedlových botách. Později jsem absolvovala Hamilton General Hospital School Nursing ve třídě 1957B, což nejlepší třída vůbec! V roce 1972 jsme s Ronem naložili auto a vydali se na sever, abychom v Baysville v Ontariu více než 20 let provozovali společnost provozující školní autobusy. Byla jsem aktivní zahrádkářkou, členkou Eastern Star a členkou Lion’s Clubu v Baysville.”

„Konečně mám sexy tělo, po kterém jsem vždycky toužila – bylo totiž zpopelněno. Prosím, přijďte se rozloučit a oslavit můj krásný život s mým manželem a jeho zvláštní přítelkyní Dorothy, která se teď s láskou stará o mou koňskou pr**l. Pro ty z vás, které zajímá, kdo mi pomáhal při psaní tohoto textu… nebyl to můj manžel, nebyl to můj nejstarší syn, ani můj nejmladší syn. Děkuji vám všem, že se mnou sdílíte můj život. Jdu plavat k bójce a zpět. S láskou, Sybil.”

Fotografie: Pixabay

Bojovala s Alzeimerem

Den poté, co nekrolog 5. února vyšel v novinách, sdílel jeden čtenář z Ontaria jeho obrázek na sociálních sítích, kde ho viděl někdo, kdo vyrůstal se Sybilinými vnoučaty, a poskytl další podrobnosti. Sybilino zdraví se zhoršilo poté, co jí byla diagnostikována Alzheimerova choroba. Dorothy, kterou zmínila v nekrologu, je stará rodinná přítelkyně, která se o Sybil po stanovení diagnózy starala.

Zdroj: Daily Mail