Babička požádala svou vnučku, aby jí udělala make-up. Výsledek nechal všechny beze slov

Fotografie: Depositphotos

Stylistka žádala svou milovanou babičku o návštěvu odjakživa. Téměř 20 let se snažila babičku přesvědčit, aby přijela navštívit její rodinu, ale bezvýsledně.

Říká se, že nic nedělá ženu krásnější než víra, že je krásná. Existují však drobné triky, kterými lze tuto krásu zdůraznit a podtrhnout. Jen si uvědomte, jak moc může dobře provedený make-up, elegantní souprava a stylový účes zvednout ženské sebevědomí. Babička známé stylistky žije v Arménii a pokaždé, když jí byla položena otázka, zda se zúčastní proměny, řekla „ne“. Byla neoblomná a tvrdila, že do Ruska cestovat nechce. Po všech těch letech se nakonec rozhodla vnučku navštívit – a stálo to za to.

Osvobození krásy, na kterou čas zapomněl

Goar Avetisyan žije v Moskvě a pracuje jako vizážistka a kadeřnice. Po 17 letech se jí konečně podařilo přimět svou milovanou arménskou babičku, aby přijela na návštěvu do Ruska. Když Shuraaa svou vnučku navštívila, zažila úžasnou proměnu, kterou díky internetu viděly statisíce lidí po celém světě. Na videu, které nahrála na sociální sítě, můžete vidět, jak Shuraaa vypadala před proměnou s obyčejnými vlasy a velmi málo nalíčená.

Goařina babička, žena, které bylo kolem sedmdesáti, byla nenalíčená, ramena měla svěšená, oči mdlé a vypadala sklíčeně. Byla smuteně vyhlížející ženou s vlasy sepnutými do nelichotivého drdolu. Prvním úkonem odbornice na úpravu pleti bylo uvolnění babiččiných nádherných dlouhých vlasů z drdolu a Shuraaa okamžitě začala vypadat jako jiná žena.

Kouzelná proměna začala

Avetisyan si upravila babiččino obočí, aby orámovala její velké oči, které najednou vypadaly větší a zelenější, a vyfoukala si vlasy do okouzlujícího účesu, který jí ubral 20 let. Avetisyan nanesla bázi, aby vyrovnala tón pleti Shuraay, a make-up, aby jí zvýraznila oči. Pak jí přidala jemný odstín růžové na rty. Proměna byla dokončena, ale skutečné kouzlo spočívalo v Shuraaaině přístupu. Oči jí zářily, usmívala se a ramena se jí zvedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goar Avetisyan (@goar_avetisyan)

Zestárlá, smutná žena odpadla a sebevědomá žena s koketním pohledem znovu nabyla víry v sebe a ve svou krásu. Goar Avetisyan je specialistkou na proměny a na YouTube má několik videí se stovkami tisíc zhlédnutí a 11,6 milionu sledujících na Instagramu/goar_avetisyan, kde se její příspěvek s proměnou vlastní babičky stal virálním.

Zdroj: Twice