Letušky se snažily babičku vyhodit z letadla. Svědectví ostatních pasažérů rozdělilo policisty na 2 tábory

Fotografie: CAPTAIN RAJU / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Ellen cestovala se svým mužem a vnoučaty letadlem. Na palubě ale došlo k incidentu, díky kterému nejenže nedoletěli do cílové destinace, ještě skončili na policii.

K zajímavému případu došlo během letu do New Brunswick z Britské Kolumbie. V letadle cestovala nejen se svým manželem, ale také se dvěma vnoučaty, 71 letá babička. Během letu v sedadle před sebou objevila odpadky, které zde zůstaly z předchozího letu. Požádala letušku, aby tyto odpadky vyhodila, že jí není příjemné se na ně dívat. Ta nejen, že její prosbě nevyhověla, dokonce ji ignorovala.

Situace vyeskalovala natolik, že celý let byl zrušen

Ellen se ale nenechala odradit, ve chvíli, kdy letuška na její prvotní prosbu ohledně vynesení odpadků nereagovala, vzala je do ruky sama a letušce je položila na vozík, se kterým projížděla uličkou. Místo toho, aby letuška tuto činnost provedla, chytila Ellen hrubě za ruku a veškeré odpadky v tu chvíli skončily v uličce letadla. O podobném případu, kdy letuška vyvedla z letadla ženu, jsme již čtenáře SvětuKreativity v minulosti informovali.

Letuška se během tohoto projevu chování měla ohánět slovy o tom, že její prací není vynášení odpadků. To, co do práce letušky patří a co nikoliv, se můžeme dočíst na stránkách Flypgs. Tato situace ale i nadále eskalovala a to ve chvíli, kdy se rozhodl jednat i pilot. Ten celé letadlo otočil a vrátil zpět do místa, odkud vzlétlo.

Nemocná žena měla jít v 75 letech do vězení kvůli sousedským sporů. Mladíci ze sídliště věděli jak pomoci

Verze letecké společnosti je ale jiná, než pasažérky

Zde na Ellen čekalo další překvapení a to rovnou policejní hlídka, která ji odvezla na výslech. Dle letecké společnosti se totiž Ellen během letu dopustila nevhodného chování, byla agresivní a dokonce jednoho z pracovníků letecké společnosti napadla. O tom, že práce letušky rozhodně není jednoduchá a potkat se během svého výkonu povolání může s kýmkoliv, jsme již čtenáře SvětuKreativity informovali v příběhu, kdy letuška popsala nejhoršího pasažéra všech dob.

K celé situaci se ale následně vyjádřili také ostatní cestující, kteří se v letadle nacházeli. Ellen byla nakonec všech těchto obvinění zproštěna, dokázalo se, že se žádného nevhodného chování nedopustila. Ona sama se následně rozhodla podat na společnost žalobu, protože letuška ji při nešetrné manipulaci způsobila modřinu. O historii tohoto povolání, které je založeno hlavně na práci s lidmi, se můžete více dozvědět na stránkách Time.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]