Vnoučata se rozhodla, že babičce splní životní sen. Při příjezdu do Disneylandu předvedla dojemnou reakci

Fotografie: Carterhawk / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

V životním shonu někdy zapomínáme na ocenění našeho vnitřního dítěte. Tento příběh nám připomíná, jak je potřebné si v každém věku umět hrát.

Této babičce se díky podpoře a náklonnosti vlastních vnoučat splnilo jedno z jejích dávných přání. Děti ji totiž doprovodily k prozkoumání divů Disneylandu. Skupinka dětí se rozhodla věnovat své babičce zcela nezapomenutelný zážitek. Konkrétně ji vzala do „nejšťastnějšího místa na Zemi“. Cesta se odehrála za doprovodu písně What Was I Made For od Billie Eilish. Celá výprava tak byla poctou babičce a jejím dávno zapomenutým snům. Její reakce zachycena na TikToku se stala totálním virálem.

Koncentrát štěstí

To v momentě, když si uvědomí, kde vlastně je. Dojemný okamžik udělal na veškeré diváky silný dojem. Hlavně skutečnost, jak babička „udělala radost svému vnitřnímu dítěti“, což mnozí podotkli. Záznam ukazuje, že není na místě odkládat své sny, protože na ně kolikrát už nemusí zbýt žádný čas. Jak řekla Popelka: „Sny jsou touhy a štěstí.“ A to je přesně tento případ. Jde o silnou připomínku toho, že naše nitro je základem spokojenosti bez ohledu na věk a svět kolem.

Podobný případ se stal v srpnu 2023. Tehdy byla do tohoto pohádkového parku vzata invalidní babička ve věku 85 let. Jak správně upozorňuje MickeyVisit, Disneyland je místo, kde je dítětem každý. A je jedno, jestli je vám 9 nebo 99. Atmosféra pohádkového světa a nejslavnějších postaviček dostane zkrátka každého. I když tento park navštěvují někteří často, vždycky prochází branou v očekávání nových zážitků. „Kdo ví, co zajímavého se mi dneska stane?“

@elianegallero Los abuelos deberían ser eternos 😭🥹 #disney #abuela #magickingdom #sorpresa ♬ What Was I Made For? [From The Motion Picture „Barbie“] – Billie Eilish

Ve vzpomínkách

Jeden z návštěvníků měl nedávno možnost přivést tam i svou 85letou babičku na vozíčku. Bylo to poprvé po 15 letech. Spolu s dalšími příbuznými si tak zopakovala dávný výlet do království magie a příběhů. Ten, který ona sama jemu pomohla objevit, když mu byly sotva 4 roky. Byl to skvělý nápad, jak jí připomenout místo, které milovala se svými dětmi i vnoučaty. Vzpomněla si tam na jízdu na atrakcích a doby, kdy místo bylo ještě parkovištěm.

91letá žena s rakovinou dostala účet od instalatéra, po kterém se jí zamotala hlava. Hned kontaktovala šéfa

Disneyland byl dle Wikipedie otevřen 17. července 1955. Jen v roce 2016 ho navštívilo 17,9 milionu lidí, celková návštěvnost od otevření už dávno překonala miliardu. Ve 30. letech 20. století plánoval Walt Disney otevření malého zábavního parku u studia v Burbanku. Původní záměry ovšem zhatila druhá světová válka. Jak jsme ale zmínili na Světě Kreativity, vzpomínky umí být i pěkně děsivé. Minulé životy umí totiž zaskočit, zvláště přesné popisy.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]